Haas+Sohn EPIC krbová kamna - boční obklad+víko plechové, barva Titan/černá
Kód: 0435315010000--HAASSouvisející produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Epická elegantní krbová kamna
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z přírodního pískovce Woodstone Prestige a Graywood Sandstone
Kamna kromě jednoduchého ovládání přívodů vzduchů Easy Control jsou vybavena možností připojení na koncentrický komín, který zajišťuje jak odvod spalin, tak přívod spalovacího vzduchu.
Výhodou je automatické dovírání dveří a certifikace na plynotěsnost. Vhodné jsou tak do nízkoenergetických domů.
| Parametry: | |
| Výkon: | 3.5 - 6.7 kW |
| Rozměry: | 1219 / 526 / 409 mm |
| Hmotnost: | 134 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Účinnost: | 81 % |
| Vytápěcí schopnost: | 121 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A+ |
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna VERSO 2
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
