Haas+Sohn EIFFEL krbová kamna - černá
Kód: 0433015520000--HAASSouvisející produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Oheň ve 3D
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává vyniknout pohledu do plamene. Ženy určitě ocení možnost úložného boxu s dvířky pod topeništěm, protože nikde nebude prach a nepořádek.
Muži, resp. technici zase možnost napojení externího přívodu vzduchu buď zezadu nebo zespodu. Ovládání kamen je pak hračka díky jednoduchému regulátoru Easy Control
A proč jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů? Protože mají nízký výkon a jsou certifikovaná na plynotěsnost - to se skrývá pod označením RLU.
| Parametry: | |
| Výkon: | 2.9 - 6.3 kW |
| Rozměry: | 1350 / 525 / 650 mm |
| Hmotnost: | 164 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Účinnost: | 81% |
| Vytápěcí schopnost: | 113 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 164 kg |
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Designově jednoduchá plechová kamínka, která však splní vaše nároky. Velké prosklení umožňuje pohled do ohně, kde se do topeniště vejdou polena o velikosti 33 cm.
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Krbová kamna VERSO 3
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
