Krbová kamna ZVEZDA 1 EKO
Kód: 104--MAM-275743654-Související produkty
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu
Barva: černá
Prostor pro uskladnění dřeva
Kovové klíčky
Komínová klapka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 kg |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 52 kg |
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Krbová kamna VERSO Rheia L
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Krbová kamna VERSO 2
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ZVEZDA |
|---|---|
| Adresa : | Lukovit, Bulgaria |
| E-mail : | office@zvezda-bg.com |
