BELLA THALIA GRANDE bordó - krbová kamna
Kód: 8605015800885Související produkty
Detailní popis produktu
Kamna THALIA jsou klasická topidla s moderním designem pro nenáročné uživatele. Kamna jsou vyrobena z oceli, topeniště je vyloženo šamotem, dno topeniště a rošt jsou litinové. Horní plotna s hrdlem kouřovodu, dvířka s rámem a podstavec jsou také vyrobeny z litiny, což dodává kamnům robustní vzhled. Kamna vynikají jednoduchou obsluhou, velkým topeništěm, otočným roštem a velmi rychle Vás zahřejí v každém interiéru.
| Parametry: | |
| rozměry výrobku v/š/h: | 940 x 560 x 480 mm |
| rozměry topeniště: | 380 x 370 x 380 mm |
| výkon: | 8,3 kW |
| průměr kouřovodu: | 150 mm |
| vývod kouřovodu: | horní |
| palivo: | palivové dříví, ekobrikety, uhelné brikety |
| hmotnost: | 102 kg |
| barva: | bordó |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 102 kg |
| EAN: | 8605015800893 |
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
krbová kamna
krbová kamna
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu,...
krbová kamna
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
krbová kamna
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Trgo-produkt d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kralja Petra I 30, 22320 Inđija |
| E-mail : | office@trgoprodukt.com |
