EVERYBOT

 

Everybot se sídlem v Koreji je technologická firma založená na počátku roku 2016. Ve své činnosti se zaměřuje především na výrobu robotických mopů a vývoj technologií k tomu určených. Jejím cílem je poskytnout svým uživatelům dokonalé podmínky k tomu, aby pro ně úklid už nikdy nebyl noční můrou.

Firma neustále vyvíjí nové technologie, které mají přispět ke zlepšení uživatelského pohodlí, a díky kterým její zákazníci dosáhnou větší svobody a flexibility během samotného úklidu. V únoru roku 2016 proto společnost Eveybot představila RS500 - první robotický mop se dvěma rotujícími disky a technologií Dual-Spin. V příštích letech nabídne další vysoce účinné robotické mopy. Do roku 2020 by se ráda zařadila mezi špičku na trhu.

Inženýři a další odborníci s více než desetiletou praxí v oboru se každým dnem snaží zdokonalovat dosavadní systém technologií i jejich designové zpracování. V současné době je tak k dispozici například systém chytrých senzorů či vysoce výkonný motor. Vývoj těchto technologií však zdaleka není u konce, a tak se zájemci o produkty značky Everybot brzy dočkají dalších překvapení.

 

 

 

1 položek celkem
roboticky mop everybot rs500 34353
7 990 Kč –19 %
Skladem (10 ks)
Kód: 41654
5 364 Kč bez DPH
6 490 Kč

EVERYBOT RS500 je účinný robotický mop, který jako první přístroj svého druhu používá dva rotující disky Dual Spin s utěrkami ze speciálních mikrovláken, čímž dosahuje...

Kód: 41654

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem