Garland-nábytek

Spojení značky Garland se zahradním nábytkem se traduje již od roku 1998, kdy Garland jako jeden z prvních dodavatelů začal nabízet kvalitní zahradní nábytek. V současné době Garland spolupracuje na výrobě nábytku s těmi nejrenomovanějšími výrobci v Česku, Skandinávii, Německu i Asii. Spolu s nimi se podařila vytvořit řada krásného a kvalitního zahradního nábytku s velmi atraktivní cenovkou.

Zákazník si může vybrat z několika základních materiálových řad:

Skandinávská borovice – odolné dřevo s charakteristickou kresbou, které je pro naše končiny typické. Skvěle se hodí k dřevěným pergolám, chatám či chalupám. Používáme to nejkvalitnější dřevo, navíc s trojnásobným mořením do příjemného odstínu „cappuccino“.

Mahagon – pokud tropické dřevo, pak to nejlepší. Mahagon, který známe třeba z nábytku na zámcích nebo jako obložení luxusních jachet, má odolnost podobnou té, jakou známe z teaku, je ale ve své kresbě a odstínu mnohem krásnější a výlučnější. Pokud se o něj trochu pečuje, vydrží Vám desítky let.

Tahokov – jeden z nejmódnějších materiálů dneška k výrobě zahradního nábytku. Pokud je ošetřen speciální vrstvou Elotherm™, jako ten náš, jde o bezúdržbový nábytek, kterému nevadí ani déšť ani sníh. Hodí se tak skvěle nejenom na privátní verandy, terasy či balkóny, ale i do předzahrádek kaváren či hotelů.

Hliník – jde o velmi moderní a oblíbený materiál k výrobě zahradního nábytku. Jako výplet se používá komfortní textilen (pozor, musí být opravdu kvalitní). Výhodou hliníkového nábytku je jeho lehkost, elegance a bezúdržbovost.

Kov – výhodou kovového nábytku je jeho nízká cena. Pokud se kovový nábytek zbytečně nevystavuje vlhku, může dobře sloužit po dlouhou dobu.

 

Nabídku nábytku doplňují velmi pevné a snadno ovladatelné boční a středové slunečníky ve čtyřech příjemných odstínech a velmi pohodlné polstry od české společnosti Hartman z moderního italského materiálu polycotton, který je velmi stálobarevný a nemačká se. K údržbě dřevěného nábytku nabízíme teakový olej s unikátní severskou recepturou.

2 položek celkem
Garland Sabi 2+ - sestava nábytku z tahokovu (2x židle Savoy, 1x stůl Tavio)
ZDARMAZDARMA
3 883 Kč bez DPH
4 699 Kč

Příjemné posezení ve dvou vám zajistí 2 židle Savoy s menším stolem Tavio ve výhodné sestavě z tahokovu. Vychutnejte si příjemný klid a pohodlí.

Kód: SABI2
Garland Teakový olej 1l
288 Kč bez DPH
349 Kč

Unikátní severská receptura od špičkového belgického výrobce s příměsí lněného a levandulového oleje skvěle ochrání váš dřevěný nábytek před vysycháním a změnou odstínu. Nábytek...

Kód: RACC00007

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Blog

Zobrazit více