Somagic

Firma Somagic byla založena na počátku 60 let věnovala se převážně obchodní činnosti mezi které také patřilo grilovací náčiní.

Od roku 1981 se firma zabývá pouze vývojem, výrobou a prodejem grilů, především grilů s litinovými plotýnkami a litinovým ohništěm. Všechny výrobky jsou vyvíjeny duchem pohostinnosti což se odráží v každém výrobku, proto se grily Somagic těší veliké oblibě.

Somagic má vlastní slévárnu ve Francii kde se odlévají litinové výrobky vakuovou technologií proto se nikdy nestane aby ve výrobku byla bublinka která by zapříčinila praskání litiny proto i záruka na litinové topeniště je 5 a u vybraných výrobků 10 let. Postupem doby Somagic otevřel svou pobočku v Číně a část komponentů vyrábí tam.

V celosvětovém měřítku je SOMAGIC ve výrobě č.1., grily vyrábí i pro jiné firmy pod jinými značkami.

Všechny nové grily jsou po ukončení zkoušek certifikovány akreditovanou laboratoří LNE/CTIF dle EN 18601 pro opékání na dřevěném uhlí a podle normy EN 498 pro plynové a Plancha grily. Forest Stewardship Council label FSC Certifikat Somagic N° BV-COC- 021101. Forest Stewardship Council label FSC Certifikat Somagic N° BV-SGSHK-COC- 003459.

Většina grilů má NF normu což je norma známá hlavně ve Francii která zaručuje výkon, efektivitu a bezpečnost dle evropských norem.

Somagic má roční obrat v grilování více než 40 milionů eur. Od roku 1993 patří Somagic do finanční skupiny ARYES.

1 položek celkem
kos
1 992 Kč bez DPH
2 410 Kč

Litinové topeniště se nikdy nepropálí. Robustní vzhled, originální design, ušlechtilý materiál, který umožňuje harmonické rozložení tepla na dlouhou dobu zároveň zvyšuje...

Kód: 385233

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více