THORMA GENT černá - krbová kamna
Kód: 592247Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
| Model | GENT |
| Typové číslo | F9471010611 |
| Jmenovitý výkon | 5 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 2,5 až 7,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 50 až 110 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | plech |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | černá |
| Druh povrchu | lak |
| Rozměr - výška | 835 mm |
| Rozměr - šířka | 530 mm |
| Rozměr - hloubka | 355 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 150 mm |
| Umístění kouřovodu | horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 835 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 1,7 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,3 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 25 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 81,4 % |
| Účinnost - pro brikety | 81,4 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 260 mm |
| Velikost skla výška | 310 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 314 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 251 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ne |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 400 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 200 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 60 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | rukavice |
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části spalovacího prostoru je litinový rošt, a pod roštěm popelník.
Přikládací dveře jsou utěsněné a jsou samouzavíratelné. Zavírání je bezhlučné. Samouzavírání je pomocí pružiny v přikládacích dveřích. Přikládací dveře jsou zasklené keramickým sklem s vysokou teplotní odolností.
Vlivem dobře navržené spalovací komory, která udržuje vysokou teplotu na skle, nám tyto kamna nabízí velmi dlouhou dobu sklo velmi čisté.
Vnitřní prostor ze šamotu i samotné sklo, mají samočistící schopnost. Pokud dojde k zaprášení, nebo zčernání - například vlivem spalování nekvalitního, nebo vlhkého dřeva - přiložíme suché dřevo drobněji nasekané a během několika minut dojde k vyjasnění průzoru a vypálení šamotové obezdívky.
Kamna GENT mají regulaci spalování přívody primárního, sekundárního a terciárního vzduchu. Tedy vícestupňové spalování, které zajistí velmi malé množství popelu a kvalitní dohoření paliva.
Prostor ve spodní části kamen je velice praktický k dosoušení dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 60 kg |
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
