THORMA ANDORRA šedá - krbová kamna
Kód: 4102626Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
| Model | ANDORRA |
| Typové číslo | F9489017011 |
| Jmenovitý výkon | 7,5 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 98 až 190 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | plech |
| Barva základní | šedá |
| Barva pláště | šedá |
| Druh povrchu | lak |
| Rozměr - výška | 1100 mm |
| Rozměr - šířka | 510 mm |
| Rozměr - hloubka | 455 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 150 mm |
| Umístění kouřovodu | horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 1100 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 2,4 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,7 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 30 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 80,00 % |
| Účinnost - pro brikety | 74,00 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | vermikulit |
| Regulace přívodu vzduchu | primární a sekundární vzduch ovládaný společně |
| Přívod vzduchu | z interiéru, z exteriéru hrdlo DN 100 mm |
| Velikost skla šířka | 415 mm - obloukové sklo mm |
| Velikost skla výška | 488 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | cca 300 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | cca 350 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ne |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 400 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 200 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 95 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | rukavice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 95 kg |
Krbová kamna Thorma Andorra mají jmenovitý výkon 7.5 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Teplovzdušná krbová kamna KAMINO Mátra - Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní...
Elegantní moderní design. Černá barva.
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Externí přívod vzduchu. Energetická třída A. Ekodesign.
Rohová krbová kamna PRITY AMD - barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami.
Velká prosklená dvířka topeniště. Elegantní design. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Panoramatická krbová kamna. Energetická třída A. Ekodesign.
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
