Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 70 DOMINANT černý - pravý
Kód: 8606020940948Související produkty
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 700 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 110 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8606009936276 |
Barevné provedení: slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vlevo. Umístění kouřovodu: vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska....
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
