Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 55 De Lux - pravý
Kód: 8606020942898Související produkty
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 780 x 965 x 612 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 550 x 195 x 540 mm |
| hmotnost: | 98 kg |
| jmenovitý výkon: | 5 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | palivové dřevo / hnědé uhlí / ekobrikety |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 kg |
| EAN: | 8606009937327 |
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Keramické sklo dvířek spalovací komory, odolné teplotám do 850 °C
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
