Riwall PRO RPCS 5140 SET - řetězová pila s benzinovým motorem 49 ccm + náhradní řetěz + rukavice + ochranné brýle
Kód: PC42A2201058B_SETSouvisející produkty
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Detailní popis produktu
RPCS 5140 SET - řetězová pila s benzinovým motorem 49 ccm + náhradní řetěz + rukavice + ochranné brýle
- silná, robustní a cenově velmi výhodná pila Riwall vhodná na všechny běžné práce okolo domu i zahrady, přípravu palivového dřeva apod.
- spolehlivý a výkonný motor se snadno startuje a je osazený kvalitním karburátorem pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
- moderní design a konstrukce splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
- snadný přístup k základním částem pily vyžadujících údržbu (filtr, svíčka ap.)
- jednoduché napínání řetězu
- automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
- automatické olejové čerpadlo mazání řetězu s možností nastavení množství oleje
- účinná brzda řetězu
- účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
- bohatá výbava - náhradní řetěz, ochranné pouzdro na lištu, pracovní rukavice, ochranné brýle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 8595123406584 |
| Objem motoru: | 49.3 ccm |
| Typ motoru: | benzinový - 2-takt |
| Výkon motoru - pracovní: | 2 / 2,7 kW/HP |
| Zapalování: | elektronické |
| Délka lišty: | 400 mm |
| Řetěz: | 0,325 ' |
| Rychlost řetězu: | 19 m/s |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0.25 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Jednoduché napínaní řetězu: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 0.55 l |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| Rozměry: | 780 x 230 x 295 mm |
| Rozměry balení: | 530 x 260 x 300 mm |
Motorová pila AMX 50.20 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Motorová pila AMX 26.10C je vybavena carvingovou (řezbářskou) lištou - ta má menší poloměr vrcholu než klasické lišty a hodí se pro vyřezávání různých motivů, dekorací nebo...
Jednoruční motorová pila AMX 26.10.2 je perfektním pomocníkem při práci v sadu nebo na...
Řetězová motorová pila RURIS RM280 s výkonem motoru 1,5 HP a hmotností 3,26 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
Nová pila s unikátní konstrukcí horizontálního válce disponuje užším tělem a díky tomu vám usnadní přístup do hůře přístupných prostor. Horizontální válec je nově nyní...
Pila určená pro všestranné řezání. Je vybavena odlehčeným startováním a konstruována pro co nejmenší zatížení obsluhy. Všechny stroje ECHO jsou dokonale vyváženy. Velký...
Funkce automatického sytiče řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru, čímž poskytuje optimální výkon bez použití páčky sytiče. Výkonný motor o obsahu 34,4 ccm je...
Řetězová motorová pila RURIS RM350 s výkonem motoru 2,0 HP a hmotností 4,65 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Profesionální vyvětvovací pila, která je nástupcem nejprodávanější pily všech dob, modelu CS-260TES. Výkon je navýšen z 0,86 na 1,04 kW při nárůstu hmotnosti pouhých 0,1 kg...
Pila CS-501SX není pouhým nástupcem pily CS-500ES. Pila doznala mnohých vylepšení, jako jsou např. zvýšení výkonu, snížení hmotnosti, dekompresní ventil, boční napínání řetězu....
Řetězová motorová pila RURIS RM540 s výkonem motoru 3,6 HP je kvalitní, vhodná pro těžkou práci, přesvědčí výkonem a komfortem při použití při řezání velkého množství nebo...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
