Riwall PRO RPCS 2630 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem
Kód: PC42A2201041BSouvisející produkty
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Příprava dříví na zimu nebyla nikdy bezpečnější a jednodušší! S naší cirkulárkou snadno a bezpečně zvládnete nařezat kubíky dřeva až několikanásobně rychleji, než pomocí...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Kolébková pila PROTECO PREMIUM otevírá bránu do prémiového řezání dřeva. Tří fázový motor o výkonu 4 kW a odolným kotoučem z tvrdokovu zaručuje, že se cirkulárka...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Kompaktní elektrická kolébková (hospodářská) pila PROTECO s průměrem kotouče 505 mm a poctivým výkonem 2600 W je konstruovaná tak, aby ustála maximální zatížení a bez námahy vám...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Detailní popis produktu
RPCS 2630 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem
Využití
• velmi lehká a snadno ovladatelná multifunkční pila, vhodná na odvětvování a prořezávání stromů, přípravu palivového dříví o menším průměru a další běžné práce kolem domu a zahrady
• vhodná i jako náhrada za elektrickou pilu, pokud není k dispozici zdroj proudu
• díky velmi lehké konstrukci je vhodná i např. pro tesaře pracující na střechách nebo arboristy prořezávající koruny stromů
• pro práci ve výškách je vybavena očkem na přichycení karabiny
Motor
• spolehlivý a výkonný motor řetězové pily Riwall osazený moderním karburátorem pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
Další vlastnosti:
• nastřikovací pumpička pro snadné starty
• moderní design splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
• jednoduché napínání řetězu
• automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
• účinná brzda řetězu pily značky Riwall
• účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
• ochranné pouzdro na lištu
Výkonostně lepšími alternativami k této řetězové pile jsou modely RPCS 5040, RPCS 4640 a RPCS 5545 od značky Riwall.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| EAN: | 8595123405822 |
| Typ motoru: | 2-taktní |
| Objem motoru: | 25.4 ccm |
| Výkon motoru - pracovní: | 0,75 / 1 kW/HP |
| Délka lišty: | 300 mm |
| Řetěz: | 3/8 ' |
| Rychlost řetězu: | 23 m/s |
| Nastřikovač paliva: | ano |
| Typ zapalování: | elektronické |
| Brzda řetězu: | ano |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 0.23 l |
| Objem olejové náplně: | 0.16 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Jednoduché napínaní řetězu: | ano |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Rozměry: | 525 x 220 x 225 mm |
| Rozměry balení: | 655 x 275 x 270 mm |
Profesionální vyvětvovací pila, která je nástupcem nejprodávanější pily všech dob, modelu CS-260TES. Výkon je navýšen z 0,86 na 1,04 kW při nárůstu hmotnosti pouhých 0,1 kg...
Benzínová řetězová pila solo by AL-KO 6651 kombinuje vysoký výkon a nízkou hmotnost, díky čemuž je tato pila určená pro extrémní zatížení. Silný motor se snadným startem...
Profesionální motorová pila konstruována pro nejnáročnější uživatele. Je ideální volbou pro profesionální těžbu i terénní úpravy. Vyznačuje se optimálním výkonem motoru, nízkou...
Motorová pila AMX 26.10C je vybavena carvingovou (řezbářskou) lištou - ta má menší poloměr vrcholu než klasické lišty a hodí se pro vyřezávání různých motivů, dekorací nebo...
Nejvýkonnější profesionální pila ECHO s vysokým kroutícím momentem pro těžbu dřeva. Díky dobrému vyvážení je snadno ovladatelná, což snižuje únavu a zvyšuje produktivitu práce....
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Tato motorová pila je určena především pro kutily a farmáře, stejně tak i chalupáře, kteří očekávají od pily vyšší výkon při zachované nízké váze. Díky své váze je pila vhodná...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
ECHO CS-3410 je kompaktní a cenově dostupná benzínová řetězová pila určená pro lehké práce na farmě nebo kolem domu. Díky dvoutaktnímu motoru o objemu 34,4 cm³ se...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Motorová pila AMX 45.18 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Tato pila je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jedná se o velice lehkou pilu (2,3 kg) snižující únavu obsluhy při zachování výborného výkonu (1,1 kW/1,52 HP). Stroj...
Nejlehčí obouruční benzínová pila na světě vhodná pro lehčí práce, práce na zahradě, vhodná pro tesaře, řezbáře a sadaře. Varianta pily s lištou o délce 25 cm, drážkou 1,1 mm a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
