Riwall PRO RPCS 2526 - jednoruční řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
Kód: PC42A2501119BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Příprava dříví na zimu nebyla nikdy bezpečnější a jednodušší! S naší cirkulárkou snadno a bezpečně zvládnete nařezat kubíky dřeva až několikanásobně rychleji, než pomocí...
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Kolébková pila PROTECO PREMIUM otevírá bránu do prémiového řezání dřeva. Tří fázový motor o výkonu 4 kW a odolným kotoučem z tvrdokovu zaručuje, že se cirkulárka...
Kompaktní elektrická kolébková (hospodářská) pila PROTECO s průměrem kotouče 505 mm a poctivým výkonem 2600 W je konstruovaná tak, aby ustála maximální zatížení a bez námahy vám...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Detailní popis produktu
RPCS 2526 - jednoruční řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
- extrémně lehká pila – díky nové konstrukci a použitým materiálům patří tato pila mezi premianty v hmotnosti
- samotné tělo pily váží pouhých 2,5 kg, s nasazenou lištou a řetězem pouze 3 kg
- snadno ovladatelná pila, vhodná na odvětvování a prořezávání stromů, přípravu palivového dříví o menším průměru a další běžné práce kolem domu a zahrady
- špičkový řetěz 1/4" má lepší řezné vlastnosti než běžně používané řetězy 3/8"
- vhodná i jako náhrada za elektrickou pilu, pokud není k dispozici zdroj proudu
- díky extrémně nízké váze je vhodná i pro tesaře pracující na střechách nebo arboristy prořezávající koruny stromů
- pro práci ve výškách je vybavena očkem na přichycení karabiny
- spolehlivý a výkonný motor je osazený moderním karburátorem pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
- nastřikovací pumpička pro snadné starty
- moderní design splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
- jednoduché napínání řetězu
- automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
- účinná brzda řetězu pily
- účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
- ochranné pouzdro na lištu
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic email: garland@garland.cz
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/cz_sk_de_pl_sl_hu_hr_rpcs2526_war_ce.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 8595123407628 |
| Objem motoru: | 25 ccm |
| Typ motoru: | 2-taktní |
| Výkon motoru - pracovní: | 1 / 1,4 kW/HP |
| Délka lišty: | 260 mm |
| Rychlost řetězu: | 19,6 m/s |
| Řetěz: | 1/4 ' |
| Nastřikovač paliva: | ano |
| Typ zapalování: | elektronické |
| Brzda řetězu: | ano |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 0.19 l |
| Objem olejové náplně: | 0.14 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Jednoduché napínaní řetězu: | Ano |
| Rozměry balení: | 260 x 230 x 230 mm |
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Pila vytvořená speciálně pro všestranné a snadné použití. Díky lehké konstrukci, technologiím EASY START, odsávání nečistot G-FORCE a profesionálnímu motoru japonské výroby o...
Výkonné 2-taktní motory s tlumením vibrací, vysoká tažná síla a řezací výkon, systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu, automatické mazání řetězu.
Benzínová pila Scheppach CSP 53-45 je výkonná univerzální pila třídy farmer, vhodná na příležitostné kácení stromů, prořezávání keřů, přípravu palivového dřeva a další práce...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Benzínová pila Scheppach BKS 5300 S je výkonná univerzální pila, vhodná na příležitostné kácení stromů, prořezávání keřů, přípravu palivového dřeva a další práce okolo domu, v...
Motorová pila ECHO CS-4920 je vyšší verze od modelu ECHO CS-4510. Je vybavena 50,1 cm3 profesionálním dvoudobým motorem s vrstveným vzduch. filtrem, který poskytuje větší výkon...
Univerzální pila s výkonným motorem, lehkou lištou, bočním napínáním řetězu, zachytávačem matek, ručně odnímatelným krytem filtru a průhlednou palivovou nádrží. Profesionální...
Řetězová pila RURIS DAC 201RS, speciálně navržená pro arboristy, nabízí podstatné výhody díky 2-taktnímu motoru TEZ o výkonu 1,5 HP a objemu válců 24,5 cm3. Tento kompaktní a...
ECHO CS-3410 je kompaktní a cenově dostupná benzínová řetězová pila určená pro lehké práce na farmě nebo kolem domu. Díky dvoutaktnímu motoru o objemu 34,4 cm³ se...
Benzínová řetězová pila solo by AL-KO 6436 je dokonalým všestranným pomocníkem pro odvětvování stromů, kácení menších stromů nebo řezání palivového dřeva. Výkonný, snadno...
Řetězová motorová pila RURIS RM280 s výkonem motoru 1,5 HP a hmotností 3,26 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
Nová jednoruční pila se vyznačuje vyšší odolností díky pochromovanému válci, snazší ovladatelností díky rukojeti tvarované pod větším úhlem, pohodlným úchopem díky patentované...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
