Riwall PRO RMSP 9x8 Anthracite LUX - zahradní domek kovový 2,4 x 2,8 m s pultovou střechou antracit
Kód: T-PS0908-ASouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 300 x d 186 cm, vnější plocha domku 5,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,96 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 204 x d 204 cm, vnější plocha domku 4,16 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 509 x d 369 cm, vnější plocha domku 18,78 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 480 / 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 11,71 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 433 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 9,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 302 x d 246 cm, plocha 7,43 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 604 / 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 18,66 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 186 x d 186 cm, plocha 3,45 m2.
Detailní popis produktu
RMSP 9x8 Anthracite LUX - zahradní domek kovový 2,4 x 2,8 m s pultovou střechou antracit
- luxusní prostorný zahradní domek s rovnou pultovou střechou je ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- vnitřek domku je krásně prosvětlen díky horní části, která je tvořena z průhledných polykarbonátových panelů s kvalitní UV ochranou
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy a boků pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- žlábky na odvod dešťové vody se dvěma vývody
- široké dvoudílné posuvné dveře s petlicí je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 2 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace světlé s oblíbenou antracitovou barvou
- Materiál/barva: kov, antracit
- Rozměry (d/š/v): 279 x 238 x 202 cm
- Plocha domku: 267 x 224 cm
- Rozměr dveří (v/š): 173 x 103 cm
- Dveře: dvojité, posuvné
- Skladovací objem: 10,7 m3
- Antikorozní ochrana: žárové pozinkování
- Barva: vypalovací prášková barva
- Tloušťka ocelových panelů: 0,25 mm
- Tloušťka ocelového rámu: 0,6 mm
- Tloušťka prosklení: 2 mm čirý polykarbonát s UV ochranou
- Vyztužená střecha a stěny: ano
- Systém na odvod vody: ano
- Zámek dveří: ano
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic email: garland@garland.cz
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/RMSP 9x8 Anthracite.pdf
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/T-PS0908 drawing.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 85.8 kg |
| EAN: | 8595123408106 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 279 x 238 x 202 cm |
| Plocha domku: | 6 (267 x 224 cm) m2 |
| Skladovací objem: | 10,7 m3 |
| Rozměr dveří (V x Š): | 173 x 103 cm |
| Výška stěny: | 180 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | antracit |
| Barva stěn: | antracit |
| Barva střechy: | antracit |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Rozměry: | 2790 x 2380 x 2020 mm |
| Rozměry balení: | 2050 x 640 x 145 mm |
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový prémiový zahradní domek, š 497 / 207 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 233 x d 175 x v 198 cm, barva stříbrná.
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 915 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 207 x d 292 x v 239 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 203 x d 245 x v 193 cm, barva warm grey (šedobéžová).
Kovový zahradní domek, š 181 x d 137 x v 203 cm, barva dřevodekor.
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Stabilní plechová garáž se sedlovou střechou, zamykatelnými roletovými garážovými vraty a s bočním vchodem. Šířka a výška vjezdu 250 x 188 cm.
Prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 1085 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
