Riwall PRO RMSA 6x8 Brown - zahradní domek kovový 2,4 x 1,7 m se sedlovou střechou hnědý
Kód: SD-X0608-H170C-BSouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 604 / 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 18,66 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 480 / 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 11,71 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 300 x d 186 cm, vnější plocha domku 5,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 604 / 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 18,66 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Hybridní domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 567 / 271 x d 271 cm, vnější plocha domku 15,36 m2 plechová střecha.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 600 / 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 18,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 468 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 10,15 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 426 x d 276 cm, vnější plocha domku 11,75 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 11,40 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 424 x d 274 cm, vnější plocha domku 11,61 m2.
Detailní popis produktu
RMSA 6x8 Brown - zahradní domek kovový 2,4 x 1,7 m se sedlovou střechou hnědý
- praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s tradiční hnědou barvou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 63.4 kg |
| EAN: | 8595123406959 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 174 x 236 x 206 cm |
| Rozměr dveří (V x Š): | 170 x 105 cm |
| Výška stěny: | 172 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | hnědá (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | hnědá |
| Barva střechy: | hnědá |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Rozměry: | 1740 x 2360 x 2060 mm |
| Rozměry balení: | 790 x 725 x 140 mm |
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 292 x v 213 cm, antracit.
Kovový prémiový zahradní domek, š 207 x d 209 x v 239 cm, barva antracit.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 529 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový prémiový zahradní domek, š 497 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Zelený zahradní domek G21 GAH 884 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, š 275 x d 211 x v 222 cm, barva antracit.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 1132 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Antracitový zahradní domek G21 GAH 1300 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Kovový zahradní domek, š 291 x d 226 x v 214 cm, barva antracit.
Šedý zahradní domek G21 GAH 884 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový prémiový zahradní domek, š 497 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoha dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
