Riwall PRO RMSA 12x10 Brown - zahradní domek kovový 3 x 3,7 m se sedlovou střechou hnědý
Kód: SD-X1210-H170C-BSouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Hybridní domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 567 / 271 x d 271 cm, vnější plocha domku 15,36 m2 plechová střecha.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 6,05 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 468 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 10,15 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 485 / 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,93 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 445 / 244 x d 204 cm, vnější plocha domku 9 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 186 x d 186 cm, plocha 3,45 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 433 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 9,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 7,51 m2.
Detailní popis produktu
RMSA 12x10 Anthracite - zahradní domek kovový 3 x 3,7 m se sedlovou střechou hnědý
- velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a tradičně působící barevná kombinace s oblíbenou hnědou barvou
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic email: garland@garland.cz
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/RMSA 12x10 AnthraciteBrown.pdf
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/SD-X1210-170 drawing.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 114.4 kg |
| EAN: | 8595123408090 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 367 x 301 x 214 cm |
| Plocha domku: | 10,33 (355 x 291 cm) m2 |
| Rozměr dveří (V x Š): | 170 x 125 cm |
| Výška stěny: | 172 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | hnědá (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | hnědá (vypalovací prášková barva) |
| Barva střechy: | hnědá (vypalovací prášková barva) |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Rozměry: | 3670 x 3010 x 2140 mm |
| Rozměry balení: | 1790 x 720 x 140 mm |
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 1132 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Zahradní domek s plochou 7,17 m2 z galvanizované oceli má dvojité dveře, sedlovou střechu, 4 větrací otvory. Je ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, sezónního...
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva warm grey (šedobéžová).
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 1132 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 207 x d 209 x v 239 cm, barva antracit.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 706 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, š 203 x d 245 x v 193 cm, barva warm grey (šedobéžová).
Kovový zahradní domek, š 309 x d 352 x v 220 cm, barva dřevodekor.
Zahradní domek o ploše 3,8 m2 z pozinkované oceli má dvojité dveře, okno z polykarbonátu, ventilaci a okapový systém. Je ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí,...
Kovový zahradní domek, š 203 x d 245 x v 193 cm, barva antracit.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový zahradní domek, š 226 x d 162 x v 206 cm, barva zelená.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový zahradní domek, š 184 x d 119 x v 184 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
