Riwall PRO RMSA 6x8 Anthracite - zahradní domek kovový 2,4 x 1,7 m se sedlovou střechou Antracit
Kód: SD-X0608-H170C-ASouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 13,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 297 x d 203 cm, vnější plocha domku 6,02 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 509 x d 369 cm, vnější plocha domku 18,78 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 217 cm, vnější plocha domku 5,25 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 7,5 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, vnější rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 6,05 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 305 x d 246 cm, vnější plocha domku 7,5 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 297 x d 203 cm, vnější plocha domku 6,02 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 366 x d 246 cm, vnější plocha domku 9 m2.
Hybridní domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 567 / 271 x d 271 cm, vnější plocha domku 15,36 m2 plechová střecha.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, vnější rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 14 mm, rozměry š 400 / 242 x d 214 cm, vnější plocha domku 8,56 m2.
Detailní popis produktu
RMSA 6x8 Anthracite - zahradní domek kovový 2,4 x 1,7 m se sedlovou střechou Antracit
- praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s oblíbenou antracitovou barvou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 63.4 kg |
| EAN: | 8595123406942 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 174 x 236 x 206 cm |
| Rozměr dveří (V x Š): | 105 x 170 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | antracit |
| Barva střechy: | antracit |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Rozměry: | 1740 x 2360 x 2060 mm |
| Rozměry balení: | 1790 x 725 x 140 mm |
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla, š 207 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoha dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete...
Kovový zahradní domek, š 203 x d 245 x v 193 cm, barva antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 233 x d 175 x v 198 cm, barva stříbrná.
Kovový zahradní domek, š 291 x d 355 x v 214 cm, zastavěná plocha 10,33 m2, barva antracit.
Kovový prémiový zahradní domek, š 290 x d 209 x v 239 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 295 x d 361 x v 203 cm, barva zelená.
Prostorná kovová garáž určená pro parkování auta, motorky či člunu, která může sloužit i jako velký skladovací prostor či zahradní domek, ve kterém snadno uskladníte zahradní...
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 291 x d 226 x v 214 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 139 x d 182 x v 187 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 266 x d 224 x v 215 cm, barva dřevodekor.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
