Riwall PRO RMSA 8x10 Anthracite - zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou antracit
Kód: SD-X0810-H170C-ASouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 186 cm, plocha 4,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, vnější rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 524 / 302 x d 246 cm, plocha 12,89 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, vnější rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,96 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 509 x d 369 cm, vnější plocha domku 18,78 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 433 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 9,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 463 / 242 x d 246 cm, plocha 11,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Detailní popis produktu
RMSA 8x10 Anthracite - zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou antracit
- prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s oblíbenou antracitovou barvou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 86.5 kg |
| EAN: | 8595123406966 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 238 x 301 x 214 cm |
| Rozměr dveří (V x Š): | 170 x 125 cm |
| Výška stěny: | 172 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva střechy: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Hmotnost: | 81 kg |
| Rozměry: | 2380 x 3010 x 2140 mm |
| Rozměry balení: | 1790 x 720 x 145 mm |
Kovový zahradní domek, š 267 x d 117 x v 171 cm, barva antracit.
Kovový prémiový zahradní domek, š 290 x d 209 x v 239 cm, barva šedá.
Prostorná kovová garáž určená pro parkování auta, motorky či člunu, která může sloužit i jako velký skladovací prostor či zahradní domek, ve kterém snadno uskladníte zahradní...
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Praktický zahradní domek s rovnou pultovou střechou ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Zelený zahradní domek G21 GAH 1085 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, š 226 x d 162 x v 206 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 184 x d 119 x v 184 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 181 x d 137 x v 203 cm, barva dřevodekor.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 295 x d 361 x v 203 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva antracit.
Šedý zahradní domek G21 GAH 884 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Antracitový zahradní domek G21 GAH 884 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
