Riwall PRO RMCG 20x10 Anthracite - kovová garáž 3 x 6 m se sedlovou střechou Antracit
Kód: CG-K2010Související produkty
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 186 cm, plocha 4,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 13,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 433 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 9,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, vnější rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek ke zdi, síla stěny 19 mm, rozměry š 181 x d 442 cm, vnější plocha domku 8,00 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 246 cm, plocha 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 604 / 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 18,66 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 463 / 242 x d 246 cm, plocha 11,39 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, vnější rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 424 x d 274 cm, vnější plocha domku 11,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 7,5 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 203 x d 155 cm, vnější plocha domku 3,16 m2.
Detailní popis produktu
RMCG 20x10 Anthracite - kovová garáž 3 x 6 m se sedlovou střechou Antracit
- prostorná kovová garáž určená pro parkování auta, motorky či člunu, která může sloužit i jako velký skladovací prostor či zahradní domek, ve kterém snadno uskladníte zahradní techniku, nářadí, grilovací potřeby, zahradní nábytek, sportovní náčiní, hračky atd.
- garáž je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2-3 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- skandinávská specifikace se zvýšenou odolností proti větru a sněhu (80 kg/m2) – užší jednotlivé boční profily o 23 % oproti standardu zvyšují tuhost konstrukce, vyztužení střechy i bočních stěn, dodatečné vyztužení střechy ocelovými profily o tloušťce 0,8 mm
- vysoké hlavní dvoukřídlé dveře s madly i boční jednokřídlé dveře je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaných zámků
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- kotvící kit pro ještě lepší odolnost proti větru
- kvalitní balení na paletě v dřevěném boxu minimalizuje riziko poškození při přepravě
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s oblíbenou antracitovou barvou
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic email: garland@garland.cz
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/CG-K2010AT drawing.pdf
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/RMCG 20x10 Anthracite .pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 237 kg |
| EAN: | 8595123408113 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 602 x 300 x 232 cm |
| Skladovací objem: | 32,5 m3 |
| Rozměr dveří (V x Š): | 186 x 212 cm |
| Plocha domku: | 17,11 (590 x 290 cm) m2 |
| Rozměr bočních dveří: | 186 x 78 cm |
| Výška stěny: | 190 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 - 1 mm |
| Barva rámu: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva střechy: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Tloušťka výztužných trubek: | 0,8 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný, 2x |
| Rozměry: | 6020 x 3860 x 2370 mm |
| Rozměry balení: | 2230 x 710 x 370 mm |
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva antracit.
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva warm grey (šedobéžová).
Kovový prémiový zahradní domek, š 497 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový prémiový zahradní domek, š 290 x d 209 x v 239 cm, barva antracit.
Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoha dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete...
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 207 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Praktický zahradní domek s rovnou pultovou střechou ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Kovový zahradní domek, š 139 x d 182 x v 187 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 291 x d 162 x v 214 cm, barva zelená.
Kovový zahradní domek, š 266 x d 224 x v 215 cm, barva dřevodekor.
Kovový zahradní domek, š 181 x d 137 x v 203 cm, barva dřevodekor.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 209 x v 213 cm, antracit.
Kovový zahradní domek, š 267 x d 117 x v 171 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 226 x d 162 x v 206 cm, barva antracit.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
