Riwall PRO RMCG 20x13 Anthracite - kovová garáž 3,8 x 6 m se sedlovou střechou Antracit
Kód: CG-K2013Související produkty
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 7,5 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 6,05 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 600 / 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 18,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 507 x d 401 cm, vnější plocha domku 20,3 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek ke zdi, síla stěna 19 mm, rozměry š 181 x d 181 cm, vnější plocha domku 3,27 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 468 / 213 x d 217 cm, vnější plocha domku 10,15 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 565 / 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 15,48 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 300 x d 186 cm, vnější plocha domku 5,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 11,40 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Detailní popis produktu
RMCG 20x13 Anthracite - kovová garáž 3,8 x 6 m se sedlovou střechou Antracit
- prostorná kovová garáž určená pro parkování auta, motorky či člunu, která může sloužit i jako velký skladovací prostor či zahradní domek, ve kterém snadno uskladníte zahradní techniku, nářadí, grilovací potřeby, zahradní nábytek, sportovní náčiní, hračky atd.
- garáž je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2-3 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- skandinávská specifikace se zvýšenou odolností proti větru a sněhu (80 kg/m2) – užší jednotlivé boční profily o 23 % oproti standardu zvyšují tuhost konstrukce, vyztužení střechy i bočních stěn, dodatečné vyztužení střechy ocelovými profily o tloušťce 0,8 mm
- vysoké hlavní dvoukřídlé dveře s madly i boční jednokřídlé dveře je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaných zámků
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- kotvící kit pro ještě lepší odolnost proti větru
- kvalitní balení na paletě v dřevěném boxu minimalizuje riziko poškození při přepravě
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s oblíbenou antracitovou barvou
Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
GARLAND distributor, s.r.o.
Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic
email: garland@garland.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 288 kg |
| EAN: | 8595123408755 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 602 x 386 x 237 cm |
| Skladovací objem: | 55 m3 |
| Rozměr dveří (V x Š): | 197 x 288 cm |
| Plocha domku: | 22,18 (590 x 376 cm) m2 |
| Rozměr bočních dveří: | 184 x 74 cm |
| Výška stěny: | 202 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 - 1 mm |
| Barva rámu: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva stěn: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Barva střechy: | antracit (vypalovací prášková barva) |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Tloušťka výztužných trubek: | 0,8 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný, 2x |
| Hmotnost: | 205 kg |
| Rozměry: | 6020 x 3860 x 2370 mm |
| Rozměry balení: | 2230 x 710 x 370 mm |
Kovový prémiový zahradní domek, š 207 x d 209 x v 239 cm, barva antracit.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 1085 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Zahradní domek o ploše 3,8 m2 z pozinkované oceli má dvojité dveře, okno z polykarbonátu, ventilaci a okapový systém. Je ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí,...
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva antracit.
Prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 233 x d 175 x v 198 cm, barva stříbrná.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 407 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoha dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 497 / 207 x d 292 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 266 x d 224 x v 215 cm, barva dřevodekor.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 207 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 915 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 295 x d 237 x v 203 cm, barva zelená.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
