RATO 225 - čtyřtaktní motor 223 ccm
Kód: N017945Související produkty
Tento model sekačky disponuje dvouslotovým uložením baterií. Jeden slot aktivní a druhý úložný pro možnost okamžité výměny baterie a pokračování v sečení. Tímto systém si...
Praktická a výkonná akumulátorová sekačka Scheppach BC-MP380-X s šířkou záběru 38 cm nabízí možnost sekání trávy, sekání trávy se sběrem do koše, sekání u okrajů a mulčování....
Inovativní aku-technologie, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku: Sekačka solo by AL-KO 4757 Li SP přesvědčí perfektně posečeným trávníkem v osvědčené kvalitě solo by AL-KO....
Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se...
Kompaktní model od firmy AL-KO vás přesvědčí robustním tělem z ocelového plechu. Sekačka AL-KO Moweo 42.0 Li byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Díky...
DLM-310/46SP je vybavena systémem pohonu s vlastním pohonem, takže je ideální pro středně velké až velké zahrady.
Akumulátorová sekačka RALM 4020i nabízí skvělý poměr ceny a výkonu a představuje moderní, pohodlný způsob údržby zahrady. Aku technologie přináší vysoký výkon, snadné startování...
Extrémně manévrovatelná díky otočné rukojeti. Perfektní také pro těžko dostupná místa, jako jsou místa pod živými ploty a keři nebo pod trampolínami. Sekejte pohodlně a zároveň...
Jedna z nejvýkonnějších aku sekaček na českém trhu! Ve standardní výbavě rychlonabíječka + 40 V Li-Ion baterie. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Plná flexibilita dle potřeby s akumulátorovou sekačkou AL-KO 46.6 Li SP Comfort SET. Sekačka je napájena naším flexibilním bateriovým systémem 18V/36V (1 baterie / 2...
Kompaktní model od AL-KO přesvědčí robustním podvozkem z ocelového plechu. Technologie AL-KO 42.2 Li Comfort je vyvinuta v Německu a vyráběna v Rakousku. Díky inovativním...
Základní model zaujme nízkou hmotností a tedy i velmi snadnou ovladatelností. Díky inovativním komponentům, jako jsou lithium-iontová baterie nebo velká zadní kola, je 3833 Li P...
Bateriové sekačky na trávu Cramer 48V nabízejí špičkový výkon s vynikající kvalitou sečení pro dokonalý trávník. Tato sekačka má jedem slot na baterie . Optimalizovaný...
Sekačka AL-KO 512 Li VS-W Premium je vyvinuta v Německu a vyráběna v Rakousku. Díky inovativním komponentům, jako je lithium-iontová baterie, je AL-KO 512 Li VS-W Premium...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Bateriové sekačky na trávu Cramer 48V nabízejí špičkový výkon s vynikající kvalitou sečení pro dokonalý trávník. Tato sekačka má dva sloty na baterie pro delší dobu...
Detailní popis produktu
Čtyřtaktní motor určený k pohonu širokého sortimentu produktů malé zemědělské mechanizace. Rozvod ventilů OHV. Nízká spotřeba paliva.
| Technické parametry: | |
| Motor: | R225 |
| Typ motoru: | 4 taktní benzinový |
| Výkon motoru: | 7,5 HP |
| Točivý moment: | 12,5/2500 Nm/ot.min-1 |
| Zdvihový objem: | 223 cm3 |
| Objem olejové nádrže: | 0,6 litru |
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Průměr klik. hřídele | 22,2 mm |
| Délka hřídele | 65 mm |
Ochrana plachta na zahradní sekačku uchrání před prachem, deštěm a slunečním světlem, pokud se nepoužívá. Plachta je omyvatelná vyrobena s vodotěsného polyethylenu s...
Odsávačka oleje RURIS 1,6 L.
Kanystry v kvalitním provedení pro použití k sekačkám, pilám a křovinořezům.
Čas na výměnu oleje? Použili jste omylem nesprávný typ paliva? Tento odsavač oleje a paliva POWACG...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Budějovická 448, Homole, PSČ 370 01 |
| E-mail : | objednavky@mjgreen.cz |
