POWACG8015 - Odsavač oleje / paliva
Kód: POWACG8015--MAM-704833235-Související produkty
Lehká a s elegantním designem, akumulátorová sekačka na trávu AL-KO 38.2 Li Easy. Prostřední model od AL-KO zaujme nízkou hmotností a vysokou obratností, která zabraňuje rychlé...
Akumulátorová sekačka pomáhá s rychlou a efektivní údržbou trávníku o ploše do 300 m2. Díky bezkartáčovému elektromotoru nabízí sekačka vysoký výkon a nízkou hladinu hluku pro...
Extrémně manévrovatelná díky otočné rukojeti. Perfektní také pro těžko dostupná místa, jako jsou místa pod živými ploty a keři nebo pod trampolínami. Sekejte pohodlně a zároveň...
Akumulátorová sekačka AL-KO zaujme nízkou hmotností, která zabraňuje rychlé únavě při sekání trávníku. Díky inovativním komponentům, jako jsou lithium-iontový akumulátor s...
Základní model zaujme nízkou hmotností a tedy velmi snadnou ovladatelností. Díky inovativním komponentům, jako jsou lithium-iontová baterie nebo velká zadní kola, je sekačka...
Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček - nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se...
Inovativní aku-technologie, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku: Sekačka solo by AL-KO 4237 Li SP přesvědčí perfektně posečeným trávníkem v osvědčené kvalitě solo by AL-KO....
Velká a výkonná akumulátorová sekačka Scheppach BC-MP430-X s šířkou záběru 43 cm nabízí možnost sekání trávy, sekání trávy se sběrem do koše, sekání u okrajů a mulčování....
RALM 4640SPi - aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motorem, snadné ovládání díky vlastnímu pojezdu tvořeného robustní a spolehlivou převodovkou, moderní...
Zahradní sekačka WEIBANG je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 45 cm. Motorová sekačka WB 452 SE 6in1 je poháněna silným elektrickým motorem o síle 800 W.
Aku sekačka EXTOL INDUSTRIAL SHARE20V se záběrem 43 cm je navržená pro pohodlné domácí sečení bez kabelu, s nízkou hlučností a jednoduchou obsluhou. Díky dvěma 20V akumulátorům...
Díky spojení dvou moderních 20 V akumulátorů (napětí 40 V) akumulátory mají vyspělou elektroniku s ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, v balení obdržíte dvě výkonné...
Kompaktní model od firmy AL-KO vás přesvědčí robustním tělem z ocelového plechu. Sekačka AL-KO Moweo 42.0 Li byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Díky...
Šířka záběru 51 cm, perfektní pro sečení velkých zahrad. Bezuhlíkový motor, který poráží výkonem i benzínový motor
Tento model sekačky disponuje dvouslotovým uložením baterií. Jeden slot aktivní a druhý úložný pro možnost okamžité výměny baterie a pokračování v sečení. Tímto systém si...
Jedna z nejvýkonnějších aku sekaček na českém trhu! Ve standardní výbavě rychlonabíječka + 40 V Li-Ion baterie. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Detailní popis produktu
Čas na výměnu oleje? Použili jste omylem nesprávný typ paliva? Tento odsavač oleje a paliva POWACG 8015 od Powerplus poskytuje snadné řešení. Bez rozlití! Toto zařízení je vybaveno ruční vývěvou pro extrakci oleje, benzínu a nafty. Díky nádrži o objemu 1,6 litru je ideální pro údržbu např. vaši sekačku na trávu a motorovou pilu. Dodává se s jednou sací hadicí pro odsávání kapalin a jednou pro odsávání oleje a také těsnicí svorkou pro zastavení průtoku.Obsah balení:
- 1x odsavač oleje a paliva
- 2x sací hadice
- 1x těsnící svorka
- 1x trychtýř
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ostatní příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| Objem nádoby: | 1,6 l |
| Průměr sací hadice pro olej: | 6 mm |
| Materiál: | odolný PE plast |
| Délka sací hadice na olej: | 1 m |
| Průměr sací hadice na kapaliny: | 8 mm |
| Délka sací hadice na kapaliny: | 1,2 m |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Pro odsávání oleje z motorů : | |
| Pro odsávání paliva z motorů : | |
| Vyrobeno z kvalitního PE plastu : |
Odsávačka oleje RURIS 1,6 L.
Ochrana plachta na zahradní sekačku uchrání před prachem, deštěm a slunečním světlem, pokud se nepoužívá. Plachta je omyvatelná vyrobena s vodotěsného polyethylenu s...
Kanystry v kvalitním provedení pro použití k sekačkám, pilám a křovinořezům.
Čtyřtaktní motor určený k pohonu širokého sortimentu produktů malé zemědělské mechanizace. Rozvod ventilů OHV. Nízká spotřeba paliva.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
