AKU sekačka AL-KO Moweo 42.0 Li
Kód: 119933--MAM-458670505-Související produkty
RURIS 6500CRT SET lze použít jako kultivátor i jako bubnovou sekačku.
Výkonný stroj osazený motorem Briggs&Stratton, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu s...
Výkonný stroj osazený motorem Honda GCVx 200, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu s překážkou...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením RZS70K představuje jednu z nejsilnějších jednobubnových sekaček. Tato sekačka je vhodná pro sečení trávy ke krmení zvířat či...
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem; záběr sečení 60 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu....
Novinka 2024 - Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, celoplošně krytý žací talíř o záběru 60 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí...
Bubnová sekačka RURIS 877K – spolehlivý pomocník při sečení vysoké a husté trávy. Se svým čtyřtaktním motorem Loncin a výkonem 4 HP má tato sekačka vlastnosti, které dokáží...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením RZS121 seče vysokou i nízkou trávu na obtížně přístupných pozemcích. Stroj vyniká mimořádně výkonným motorem. Tento typ...
Ať už se jedná o místní přírodní zahradu, luční sad, náročný terén nebo svah, lištová sekačka AL-KO BM 875 IV je vaším extrémně výkonným, všestranným specialistou na péči a...
Univerzálně použitelné a extrémně ovladatelné. Pohyblivý odklápěč trávy. Speciálně tvrzené nože ESM s ochranou hran. Plynule výškově nastavitelné podběhy.
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
Lištová sekačka Eurosystems M210 je výkonný stroj snadno se s ním manipuluje, jedná se o lištovou motorovou sekačku, která vyniká svým dvounožovým sekacím pohybem, tj. funkcí,...
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
Bubnová sekačka Eurosystems 4 listá je robustní a jednoduchý stroj, který vyžaduje minimální údržbu. Bubnová sekačka , díky svým zatahovacím čepelím je méně vystavena...
Vysoce výkonný stroj osazený motorem RATO 225, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu...
3-rychlostní stavebnicová sekačka s nastavitelnou výškou sečení a možností přestavby na 12 různých pracovních strojů, s pohonem na nápravu řetězem a volitelnou možností při...
Detailní popis produktu
Sečení trávy bez překážejících kabelů s inovativní Li-Ion technologií: to jsou akumulátorové sekačky Moweo z řady ENERGY FLEX.
AKU sekačka AL-KO Moweo 42.0 Li
Kompaktní model od firmy AL-KO vás přesvědčí robustním tělem z ocelového plechu. Sekačka AL-KO Moweo 42.0 Li byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Díky inovativním komponentům a Li-Ion akumulátoru s ukazatelem nabití, je tato sekačka spolehlivým pomocníkem na vaší zahradě.
Technické detaily AL-KO Moweo 42.0 Li
Bezpečný start díky startovacímu klíčku. Li-Ion baterie s napětím 40V zajišťuje efektivní práci na travních plochách až do 400 m². Díky inovativním bateriovým článkům je tato baterie mimořádně výkonná, s dlouhou životností a bez paměťového efektu. Integrované LED kontrolky ukazují stav nabití baterie. Délka nabíjecího cyklu je přibližně 1,5 hodiny. Výšku sečení lze nastavit centrálně v 7 krocích od 30 mm do 75 mm pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Sběrný koš o velikosti 65 l a aerodynamické proudění vzduchu zaručuje efektivní sečení a skvělý sběr posekané trávy, která je díky tomu dopravována až do zadní části koše. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a kola osazena kuličkovými ložisky zajišťují komfortní práci.
Akumulátor je kompatibilní se všemi AKU přístroji řady Energy Flex.
Popis
- Stabilní tělo sekačky z ocelového plechu pro dlouhou životnost
- Výkonná Li-Ion baterie 4Ah bez paměťového efektu a samovybíjení
- Optimální sečení a sběr trávy díky aerodynamickému tvaru sekačky
- Komfortní centrální nastavení výšky sečení
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť a XL kola s kuličkovými ložisky pro snadnou manipulaci
- Velký sběrný koš s ukazatelem naplnění
- Bezkartáčový motor, který nevyžaduje údržbu
- Dodávané včetně baterie a nabíječky
Technická data
| Číslo výrobku | 119933 |
|---|---|
| EAN | 4003718355833 |
| Produktová řada | EnergyFlex |
| Typ AKU baterie | 40 V / 4 Ah / Li-Ion |
| Obsah sběrného koše v litrech | 65 |
| Funkce | 2inOnefunction |
| Funkce | Sbírání, Sečení |
| Doba nabíjení | 1,5 h |
| Tělo sekačky | ocelový plech |
| Ø Kol | 180/205 mm |
| Pro travní plochy do v m² | 400 |
| Pracovní šířka v cm | 42 |
| Výška střihu | 30-75 mm |
| Nastavení pracovní výšky | centrálně, 7 poloh |
| Hmotnost cca v kg | 22,4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 4003718355833 |
| Typ pohonu: | AKU |
| Typ akumulátoru: | AL-KO 36 V |
| Pracovní záběr: | 42 cm |
| Nastavení výšky: | centrálně, 7 pozic |
| Výška sečení: | 30 - 75 mm |
| Sběrný koš: | 65 L |
| Podvozek sekačky: | ocel |
| Funkce: | sečení, sběr |
RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nová moderní konstrukce motoru,...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 E je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny...
Sekačka ACTIVE 5400 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Benzinová sekačka AMA NRT 52X 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 52 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1200 m2. Výkonný...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 VSI-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Naše benzínová sekačka AL-KO Comfort 46.4 SPED-A vás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za lanko nebo...
Benzínová sekačka na trávu RURIS RX441S je jednou z nejinspirativnějších možností při hledání sekačky na trávu. Sekačka je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 5,7 HP a pracovní...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SP-A Plus od společnosti AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu....
Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Benzinová sekačka AMA TRX 510Z 3v1 je kvalitní motorová sekačka s pojezdem a kovovým krytem, záběr stroje je 50 cm. Stroje jsou osazeny spolehlivým motorem Y196V OHV.
Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.14 VS-B se spolehlivými a mnoha účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 5.14 VS-B je...
Sekačka WEIBANG WB 466 SCM je určena na středně velké travnaté plochy. Sekačka je především určena pro domácí i profesionální mulčování s pojezdem.
Díky svým spolehlivým a četným účinným funkcím a inovativní technologii usnadňuje benzínová sekačka na trávu AL-KO Classic 4.62 SP-B Plus práci na zahradě. Benzínová sekačka...
Sekačka RURIS DAC 150XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 5,0 HP má pracovní šířku 50 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 2000 metrů čtverečních. Sekačka na trávu...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 495 SXH je univerzální sekačka s vysokou...
Sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
