Vyžití dětí na zahradě

banner_deti

Všechny děti milují, když jim je v zimě dopřáno užít si zábavu na sáňkách nebo na bruslích. Pokud by byl celou zimu sníh, tak by děti neunavitelně trávily nejraději celé dny někde na kopci a sáňkovaly nebo bobovaly. Letošní zima nám však přinesla hlavně dny, kdy převládalo teplejší počasí a těch pravých zimních radovánek ve sněhu si děti užily opravdu pomálu. Většinu volného času tak byly nuceny trávit zábavou doma se svými hračkami. Možná i proto už se nemohly dočkat, až přijde to pravé teplé jaro, až se venku bude vše zelenat a ony budou moci konečně trávit venku na zahradě nebo v přírodě podstatně více volného času.


Pokud bydlíte ve městě v bytě a máte ještě poměrně malé děti, které potřebují dohled, tak jistě neustále slyšíte... „Mami, tak kdy už půjdeme ven?“ A když už jste venku, tak zase naopak slyšíte „Mami, já ještě nechci jít domu.“ V případě, že bydlíte v rodinném domě se zahradou, máte tuto situaci ulehčenou, protože děti si mohou hrát na zahradě, kde jim nebude hrozit takové nebezpečí, jako na ulici ve městě. Nicméně ať už žijete v bytě a nebo v domě se zahradou, je jasné, že děti pobyt venku potřebují a je jen na nás, jak jim tento volný čas dokážeme vyplnit a dopřejeme prožít. Dopřejte Vašim dětem zábavu a v dnešní době tolik potřebný a stále více chybějící pohyb. Protože děti, které tráví svůj volný čas aktivně, se cítí být šťastnější a spokojenější a to nemluvíme o pozitivním vlivu pohybu na fyzický stav jejich těla. Nebraňme tedy dětem a dopřejme jim dostatek vyžití například v bezpečí zahrady.


Pokud nechcete mít doma děti, jejichž jedinou zábavou jsou pohádky v televizi nebo hry na počítači, pak začněte investovat svůj čas, energii, ale i finance do volného času Vašich dětí co nejdříve. Určitě Vám to Vaše děti pozitivně vrátí třeba i v momentě, kdy byste to vůbec nečekali.
Protože není nic horšího a smutnějšího, než neveselé a unuděné dítko, nabízíme široký výběr hraček a atrakcí, které zaujmou každé malé i větší dítě.


Nikomu nemohlo uniknout, že v minulých letech zaplavily české zahrady velké trampolíny. Trampolína se staly hitem. Pokud však máte děti, jistě se tomuto přílivu trampolín do českých zahrad zase tolik nedivíte. Děti vydrží na trampolíně skákat neuvěřitelně dlouho. Je to pro ně úžasná zábava, kde se navíc učí rozvíjet rovnováhu a koordinovat jejich pohyby. Na trampolíně se dozajista unaví i ten největší raubíř, což nakonec ocení i ten největší zarytý odpůrce těchto trampolín. Pokud si chcete protáhnout tělo i vy, pak není problém. Trampolíny jsou vhodné i pro dospělé, kteří se tak mohou vrátit alespoň na chvilku do dětských bezstarostných let.


V případě, že chcete dovést atrakce na Vaší zahradě k dokonalosti, nabízíme také široký výběr u dětí velice oblíbených skákacích hradů. Ať už natrefíte na skákací hrad kdekoliv, vždy na něj děti musí čekat frontu, kde když se konečně dočkají, mají za 3 minuty placeného času v přeplněném skákacím hradě stejně po zábavě. Dopřejte dětem ten luxus mít skákací hrad jen pro sebe a to na tak dlouho, jak jen budou chtít. Ať už si vyberete skákací hrad Dobrodružná zóna, Multifunční hrací centrum nebo například Opičí džungli, buďte si jisti, že o svých dětech celé odpoledne nebudete vědět. Skákací hrady totiž pro děti skrývají neutuchající zdroj zábavy a dobrodružství.


Nejen ve městě na pískovišti, ale i na Vaší zahradě můžete pomoci rozvíjet pohybový aparát Vašeho dítka. Dětská hřiště totiž nemusí být pouze výsadou městských dětských hřišť, ale mohou být ozdobou i Vaší zahrady. Námi nabízená dětská hřiště v sobě skrývají pro Vaše děti výzvy v podobě provazových pavoučích sítí, horolezeckých stěn, šplhacích lan nebo například provazových žebříků. Dětská hřiště pomáhají posouvat hranice možností Vašich dětí. Dopřejte dětem tuto zábavu a zároveň jim umožníte zlepšovat jejich obratnost a fyzickou kondici.


Pokud jsou Vaše děti už malinko větší, probuďte v nich závodního ducha pomocí čtyřkolek elektro. V naší nabídce naleznete čtyřkolky o různých výkonech, a proto můžete vybrat tu pravou zrovna pro Vašeho „závodníka“.


Zkrátka nepřijdou ani opravdu ti nejmenší. Pro děti, které už začínají poznávat svět a chtějí všechno vyzkoušet máme v nabídce vozítka, na kterých se budou cítit i ty nejmenší děti jako závodníci.


Ať už máte doma závodníka, bagristu, zahradníka nebo princeznu, neváhejte a proměňte jim letošní léto v jednu velkou zábavu, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více