Informace pro naše zákazníky. Od 1.11.2022 - 28.2.2023 je sobotní prodej na naší prodejně v Libuni zrušen! Děkujeme za pochopení.

AKU zahradní nářadí

banner_aku_naradi

Máte-li zahradu či chalupu,  AKU zahradní nářadí jistě využijete a pokud ho ještě nevlastníte, je právě čas si ho pořídit.  Je hitem této doby.  Má nízké provozní náklady, je tiché, nevyžaduje velikou údržbu a je spolehlivé. Navíc odpadnou problémy s kabelem a jeho připojením.

A proč si tedy práci ještě více neusnadnit? Práce bez kabelu s možností neomezeného pohybu nám vše hodně zpříjemní. 

Aku zahradní nářadí Vám poslouží všude tam, kde není v dosahu elektrická energie, ať už potřebujete posekat trávu, upravit si živí plot pomocí aku plotostřihu.

Oblíbené Li-Ion články jsou konstruovány pro delší pracovní dobu a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Velkou výhodou akumulátorového nářadí je to, že můžete koupit jedinou baterii a nabíječku, a tu použít i u dalších pomocníků na zahradě. Například do fukaru, plotostřihu, sekačky či pily.

Jeden akumulátor je plně kompatibilní s různými produkty dané řady, např.baterie ALPINA BT 2048 Li pro  Aku zahradní techniku ALPINA a STIGA , 005025B - akumulátor li-ion 40V 2,5Ah plně kompatibilní se všemi produkty HECHT z AKU programu 5040. Kapacita 2,5 Ah.

Tudíž si můžete vybrat z různých sad kvalitního akumulátorového nářadí, které je možno si zakoupit najednou, nebo si vybrat jen nářadí dle Vaší potřeby.

Při práci na zahradě jistě také využijete AKU rádia, jejichž výborný reproduktor zajišťuje čistý a jasnýpřednes v různých výškách Integrované Bluetooth® USB konektor umožňuje připojit řadu přenosných elektronických zařízení včetně chytrých telefononů.

Blog

Zobrazit více