PUBERT VARIO 55P C3 - benzínový kultivátor
Kód: 34VARIO55PC3Související produkty
PUBERT Vyorávač brambor pro kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
PUBERT Hrobkovací KIT s kovovými koly pro kultivátory...
PUBERT Závaží na kola pro PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
PUBERT Kompletní KIT pro orbu - kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
PUBERT Kompletní velký KIT pro kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Kompletní KIT pro orbu (šípová kola 400x8 včetně nábojů 230mm, KIT závaží - kolové i přední protizávaží, oboustranný pluh, adaptéry) Zobrazení 360° fotografie produktu >
Protizávaží pro kultivátory RURIS jsou užitečná při orbě, aby se zvýšila přilnavost kultivátoru k zemi.
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
EUROSYSTEMS EURO5 Brzdící kolík
DRÁTKOVÝ PROVZDUŠŇOVAČ - pružiny, pracovní záběr 50 cm
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
PUBERT Hrobkovač pro MIKRO kultivátor MB 25 H
PUBERT Provzdušňovací KIT pro kultivátor PUBERT NANO 20R
KULTIVÁTOR KIT - RTT - rotavátor o záběru 32 cm a kovová kola průměr 35,5 cm
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Doporučená plocha: | do 2 500 m2 |
| Motor: | Pubert R210 BH, vz. filtr v olejové lázni |
| Obsah: | 212 ccm |
| Výkon motoru: | 4,2 KW do 3600 ot./min / 5,5 HP |
| Převodovka: | 2x rychlost dopředu (28-165 ot/min) 1 rychlost vzad |
| Záběr: | 40/60/80 cm |
| Počet nožů: | 6 |
| Průměr nožů: | 320 mm |
| Kapacita palivové nádrže: | 3,6 l |
| Kapacita olejové nádrže: | 0,6 l |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Záruka: | 3 roky |
| Vlastnosti: | |
| - Profesionalní litinový motor s dvojitým filtrem v olejové lázni | |
| - 6 zpevněných kovaných nožů + boční disky | |
| - Sklopná výškově nastavitelná řidítka s vyosením do boku | |
| - Přenos síly je řetězem, demontovatelný, mazaný tukem | |
| - Vodotěsná převodovka s hřídelí o průměru 25 mm | |
| - Převodová skříň: | 2x rychlosti vpřed + 1x rychlost vzad. - variabilní rychlosti od 28-165 ot/min |
| - Nová spojka napínání řemenu s dlouhou životností | |
| - Nastavitelná ojnice | |
| - Měkčené rukojeti | |
| - Ovládání rychlostí s variabilním nastavení otáček je | |
| centralizované na řidítkách | |
| - Přední sklopné transportní kolo | |
| - Instalace předního příslušenství | |
| Příslušenství na dokoupení: | |
| - Kompletní velký KIT (šípová kola 400x8 včetně nábojů, kovová kola včetně nábojů, KIT závaží - kolové i přední protizávaží, jednostranný pluh, vyorávač brambor, hrobkovač, závaží a adaptery) | |
| - KIT pro orbu (šípová kola 400x8 včetně nábojů, KIT závaží - kolové i přední protizávaží, jednostranný pluh, přídavná ramena) | |
| - Hrobkovací KIT s kovovými koly | |
| - Vyorávač brambor | |
| - Sněhová radlice | |
| - Sněhové řetězy | |
| - Pluh KIT | |
| - KIT závaží na kola 400x8 včetně protizávaží | |
| - Jednobubnová sekačka PB 01 | |
| - Obraceč sena PB 02 | |
| - Vozík Vares HV 220 L bržděný, nosnost 300 kg + přípojný adaptér | |
| - Set 6-ti nožů - Kopinaté nože | |
| - Přední ovládací KIT | |
| - Dvojitá řemenice | |
| - Přední adaptér | |
Francouzský výrobce PUBERT je rodinná firma, která vznikla v roce 1840 ve francouzském městě Vendée, kde vyráběla pluhy. V roce 1960 začala společnost vyrábět doplňky pro zahradnictví. V roce 1976 vyrobila první kultivátor PUBERT.
A v roce 1987, PUBERT vytvořil světový rekord v orání, když dokázal díky dobré kvalitě svých výrobků orat nonstop 24 hodin. Tento výkon je zapsán v Guinnessově knize rekordů.
Od roku 2008 samotná výroba přesahuje 150.000 kusů kultivátorů a roční obrat 60 milionů eur.
Profi provedení:
- Motor PUBERT R210 BH využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k poškození či zadření motoru.
Tento způsob použití vzduchového filtru je z důvodu provozu výhodnější a ekonomičtější.
- Profi prvek tohoto modelu kultivátoru je osazení stroje kvalitní celokovovou dvou rychlostní převodovkou s možností variabilního nastavení otáček kultivace od 28-165 ot/min (2x rychlost vpřed, 1x rychlost vzad)
- Nastavitelná výška rukojeti s vyosením do boku
VARIO systém:
VARIO je dokonalým nástrojem k „rozmělnění“půdy, odplevelení zeleninové zahrady, orání, vyorávání brambor,sečení a obracení trávy a v neposlední řadě i výborným pomocníkem v podobě malotraktoru s vozíkem.Jedná se o technologickou inovaci s novou variabilní celokovovou mechanickou převodovkou, navrženou a vyrobenou společností PUBERTz hliníkové slitiny a osazenou kovovými ozubenými koly, dva rychlostní stupně dopředu a jedenrychlostní stupeň dozadu. Budete mile překvapeni vysokým výkonem a nízkou cenou. VARIO je první kultivátor s proměnlivou rychlostí, který se snadno přizpůsobí různému druhu práce. Jeho pracovní hloubka může dosahovat až 32 cm. VARIO je jediný dokonalý pracovník pro přípravu půdy až do 2500 m2.
Francouzský výrobce značky PUBERT je celosvětovým lídrem ve výrobě kultivátorů.
Made in FRANCE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KULTIVÁTORY |
|---|---|
| Hmotnost: | 57 kg |
| EAN: | 3700304810769 |
| Doporučená plocha: | 2500 m2 |
| Pracovní šířka: | 40 / 60 / 85 cm |
| Pracovní hloubka: | 32 cm |
| Převodovka: | 2x rychlost dopředu ( 28 - 165 ot. / min ) 1 rychlost vzad |
| Pracovní nástroje: | 6 nožů, průměr 320 mm + boční disky ( součástí balení ) |
| Motor: | Pubert R210 BH |
| Obsah: | 212 ccm |
| Výkon motoru: | 4,0 kW do 3600 ot. / min , 5,5 HP |
| Kapacita palivové nádrže: | 3,6 l |
| Kapacita olejové nádrže: | 0,6 l |
Profesionální motorový kultivátor RURIS 913ACC, vybavený motorem o výkonu 13 HP a objemem válců 390 ccm, dokáže bez problémů obdělávat jakýkoli typ půdy bez ohledu na její...
Motorový kultivátor RURIS 753K je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých a tvrdých půd, kde je třeba správně korelovat hmotnost a rychlost pohybu ve vztahu k...
Robustní benzínový kultivátor s maximálním výkonem 8,5 HP a elektrickým startováním. Spolehlivá převodovka, nastavitelná šířka záběru a stabilita v každém terénu, kola 19x7-8.
Výkonný benzínový kultivátor pro kypření půdy ve fóliovnících nebo v zahradě. Poloprofesionální kultivátor RURIS DAC 6000K je určen pro plochy od 600 do 1000 m2. Čtyřtaktní...
Zahradní kultivátor, výkonný čtyřtaktní motor, 2 rychlostní stupně. Kovová konstrukce odolná vůči nárazům, ergonomické rukojeti a 2 zadní opěrná kola. 24 čepelí na otočné...
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS Z3 RATO 170 je ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, květinové záhony v předzahrádkách apod. Jedná se o kompaktní a...
Profi provedení - Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Výborný pomocník značky Riwall při kypření půdy, při úpravě půdy před setbou a zapravování drtě, hnojiva nebo rašeliny do půdy
Motorový kultivátor MH 360 Easy je váš lehký, ovladatelný pomocník pro efektivní a časově nenáročné použití na vaší zahradě. Ať už jde o kultivaci, provzdušňování nebo kypření...
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS EURO5 EVO 2+1 CR950 208 je všestranný a robustní, rychle připravuje zem tím, že rozbije horní kůru, redukuje zeminu na jemně drcenou, dobře...
Robustní a snadno ovladatelný Eurosystems RTT 2 je vhodný pro práci s lehkými/středně zhutněnými půdami, které nebyly dříve ani zorány. Trakční kola s traktorovými a polo...
Profi provedení - Motor PUBERT R210 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k poškození či zadření...
Motorový kultivátor PROTECO PREMIUM 51.06-K-2120 je silný a spolehlivý stroj určený pro přípravu půdy, kypření a zapracování hnojiv. Je vybaven robustním čtyřtaktním OHV motorem...
Profi prvek tohoto modelu kultivátoru je osazení stroje kvalitní dvou rychlostní převodovkou s možností variabilního nastavení otáček kultivace (2x rychlost vpřed, 1x rychlost...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Pubert |
|---|---|
| Adresa : | ZI de Pierre-Brune, 85110 Chantonnay |
| E-mail : | contact.commercial@pubert.fr |
