Motorový kultivátor RURIS 732ACC + příslušenství ZDARMA

Kód: 7322021ACC--MAM-915957921-
Značka: RURIS
25 250 Kč 20 868 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých i tvrdých půd, kde je zapotřebí správného vyvážení hmotnosti a rychlosti pohybu ve vztahu k připojenému příslušenství nebo při použití kultivačních radliček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýhodněná sestava motorového kultivátoru RURIS 732ACC + příslušenství k obdělávání půdy

 

SET OBSAHUJE:

  • motorový kultivátor RURIS 732
  • nafukovací kola 500 x 8
  • poloosy ke kolům
  • 10 kg závaží do kol
  • pluh s upevněním na brzdu kultivátoru
  • jednostranný pluh
  • vyorávač brambor
  • držák příslušenství
  • plečku
  • kovová kola 400 s poloosami

 

Rozumnou volbou je profesionální kultivátor RURIS 732ACC, který dokáže jednoduše zpracovat půdu a s připojeným příslušenstvím nejlepším možným způsobem připravit k setí.

Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých i tvrdých půd, kde je zapotřebí správného vyvážení hmotnosti a rychlosti pohybu ve vztahu k připojenému příslušenství nebo při použití kultivačních radliček.

Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC je osazen 7,5 HP 4-taktním motorem General Engine, který je určen pro práce v zahradách a na polích a díky robustnosti použitého materiálu disponuje dlouhou životností. Konstrukce převodovky a těžiště převodovky - reduktoru byly speciálně přizpůsobeny tak, aby dělaly zemědělskou práci podle očekávání uživatele.

Převodovka nabízí rychlosti pojezdu 2+1.

RURIS 732ACC je vybaven 4-taktním motorem s benzínovým pohonem a je ideální pro práci na velkých plochách.

Pracovní šířka nožů je nastavitelná a lze ji nastavit v rozmezí od 560 do 830 mm. Díky své hmotnosti dokáže kultivovat půdu až do hloubky 340 mm, což je ideální pro pěstování jakéhokoli druhu plodin.

Skříň převodovky profesionálního kultivátoru RURIS 732ACC nevyžaduje speciální údržbu a může být použita na všech druzích půdy. Je vyrobena z litiny, odolná vůči nárazům a mechanickému opotřebení. 

Příslušenství, které lze namontovat na RURIS 732ACC jsou: pryžová kola, kovová kola, brány, pluh, kultivátor, protizávaží a přívěs, jehož zatížení může dosáhnout až 600-700 kg.

Jednoduchá manipulace je dána konstrukcí naváděcího a ovládacího systému, ovládací prvky jsou umístěny ve snadném dosahu uživatele.

Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC, přestože váží 86 kg, lze jednoduše ovládat díky vzhůru nastavitelným kovovým madlům a gumovým rukojetím určeným k tlumení vibrací generovaných motorem.

Dalším důležitým aspektem je snadná údržba kultivátoru RURIS 732ACC, neboť je velmi jednoduchá a nevyžaduje velké technické znalosti.

Parametry:
Typ motoru: RURIS 4-taktní
Výkon motoru: 7.5 HP
Objem válce motoru: 208 ccm
Rychlosti: 2 vpřed / 1 vzad
Pracovní šířka: 560 - 830 mm
Pracovní hloubka: max. 340 mm
Převodovka: litina
Produktivita práce: 600 - 1000 m2/hod
Hmotnost kultivátoru: 86 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BENZÍNOVÉ KULTIVÁTORY
Hmotnost: 102 kg

Kultivátor RURIS 732 ACC s příslušenstvím

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více