PUBERT UNO 54 20P - benzínový kultivátor
Kód: 34UNO5420PSouvisející produkty
PUBERT Provzdušňovací KIT pro kultivátor PUBERT NANO 20R
Plečka RURIS TS103 - lze použít při všech zemědělských pracech, které zahrnují odstraňování nežádoucí vegetace. Plečka se skládá ze 3 ramen, na kterých jsou upevněny řezací...
KULTIVÁTOR KIT - RTT - rotavátor o záběru 32 cm a kovová kola průměr 35,5 cm
PUBERT Kolový KIT 400x8 VARIO pro kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Drátkový provzdušňovač - pružiny, pracovní záběr 50 cm
Systém rotujících disků, které zvedají půdu do hřebene-hrobků, aniž by jej zhutnily. Zobrazení 360° fotografie produktu >
PUBERT Provzdušňovací KIT pro MIKRO kultivátor MB 25 H
Prostřednictvím této inovace RURIS prakticky přemění motorový kultivátor na multifunkční stroj. Rotační bubnový systém byl navržen tak, aby podpořil zákazníky RURIS, kteří mají...
Držák příslušenství ke kultivátorům RURIS.
Tento produkt je ideální volbou pro osevní pozemky, je vhodný pro travní porosty i pro zeleninové plodiny. Hnací kola jsou poháněna pomocí řetězu na blocích pro rozvoz semen,...
Detailní popis produktu
Lehký kultivátor PUBERT UNO 54 20P
Doporučená plocha: <500 m2
Pracovní šířka: 54 cm
Pracovní hloubka : 24 cm
Převodovka: 1 rychlost vpřed
Pracovní nástroje: 6 nože o průměru 240 mm (součástí balení)
Hmotnost: 25 kg
Motor: PUBERT R80V
Obsah: 79 ccm
Výkon motoru: 1,7 kw až 3600 ot./min.
Kapacita pal. nádrže: 1.8 l
Olejová nádrž: 0,35 l
Záruka: 3 roky
Vlastnosti:
- 4x pevné kované ocelové nože
- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka
- Přenos síly je řetězem, demontovatelný, mazaný tukem
- Univerzální kultivátor, který lze použít s příslušenstvím
- Spojka napínání řemenu
- Transportní kolo
- Pozinkovaný rám a obal převodovky
Příslušenství na dokoupení:
- Provzdušňovací KIT
Francouzský výrobce PUBERT je rodinná firma, která vznikla v roce 1840 ve francouzském městě Vendée, kde vyráběla pluhy. V roce 1960 začala společnost vyrábět doplňky pro zahradnictví. V roce 1976 vyrobila první kultivátor PUBERT.
A v roce 1987 PUBERT vytvořil světový rekord v orání, když dokázal díky dobré kvalitě svých výrobků orat nonstop 24 hodin. Tento výkon je zapsán v Guinnessově knize rekordů.
Od roku 2008 samotná výroba přesahuje 150.000 kusů kultivátorů a roční obrat 60 milionů eur.
Francouzský výrobce značky PUBERT je celosvětovým lídrem ve výrobě kultivátorů.
Made in FRANCE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KULTIVÁTORY |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 3700304803204 |
| Doporučená plocha: | 500 m2 |
| Pracovní šířka: | 35 - 54 cm |
| Pracovní hloubka: | 24 cm |
| Převodovka: | 1 rychlostní |
| Pracovní nástroje: | 6x nože, průměr 240 mm ( součástí balení ) |
| Motor: | Rato R80V |
| Obsah: | 79 ccm |
| Výkon motoru: | 1,4 kW do 3600 ot. / min |
| Kapacita palivové nádrže: | 1,8 l |
| Kapacita olejové nádrže: | 0,35 l |
Motorový kultivátor MH 540 Comfort je robustní, ovladatelný pomocník pro efektivní a nenáročné použití na vaší zahradě. Ať už pro kultivaci, provzdušňování nebo kypření půdy. S...
Profi provedení - Motor PUBERT R210 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Malotraktor Ruris 977C je výkonný a všestranný stroj určený těm, kteří pracují v zemědělství, zahradnictví nebo jiných podobných činnostech při obdělávání půdy a sečení trávy....
Poloprofesionální kultivátor RURIS 7500FR disponuje výkonným a spolehlivým motorem o objemu 208 ccm a výkonu 7.0 HP. Pracovní šířka je nastavitelná v rozmezí 560 - 830 mm....
Díky svým kompaktním rozměrům, obratnosti a malé hmotnosti se benzínový kultivátor VeGA GT 4452 hodí i pro přípravu půdy ve sklenících a fóliovnících. Zobrazení 360°...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých i tvrdých půd, kde je zapotřebí správného vyvážení hmotnosti a rychlosti...
Velmi lehký benzínový mini kultivátor vybavený 4-taktním motorem, ideální k použití do pařenišť, skleníků nebo na malé záhonky. Při dokoupení volitelné výbavy získáte...
Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k poškození či zadření...
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS Z3 RATO 170 je ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, květinové záhony v předzahrádkách apod. Jedná se o kompaktní a...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 915K, vybavený motorem o výkonu 15 HP a objemem válců 420 ccm, dokáže bez problémů obdělávat jakýkoli typ půdy bez ohledu na její...
Hledáte spolehlivý, výkonný a univerzální kultivátor pro úpravu půdy? PROTECO PROFI je přesně ten pomocník, který vás nezklame. Díky silnému 4-taktnímu motoru o výkonu 4 kW,...
Výkonný benzínový kultivátor pro kypření půdy ve fóliovnících nebo v zahradě. Poloprofesionální kultivátor RURIS DAC 6000K je určen pro plochy od 600 do 1000 m2. Čtyřtaktní...
Motorový kultivátor RURIS 913K je vybaven 4-taktním motorem General Motors o výkonu 13 HP a kultivačními noži s nastavitelnou šířkou od 750 mm do 1100 mm. Může kultivovat půdu...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 651KSD je osazen 6,0 HP dieselovým motorem, který je určen pro práce v zahradách a na polích a díky robustnosti použitého materiálu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Pubert |
|---|---|
| Adresa : | ZI de Pierre-Brune, 85110 Chantonnay |
| E-mail : | contact.commercial@pubert.fr |
