Pohonná jednotka Panter FD-3 500 cm3 s rotavátorem
Kód: 01236.001 - 01235.1--MAM-306338608-Související produkty
Pluh složený ze dvou těles, které otáčejí brázdu na jednu stranu, ve směru jízdy. Otočný pluh RURIS slouží k orbě zemědělské půdy. Pracovní hloubka je 150 - 200 mm. Robustní...
KIT neobsahuje motorovou jednotku EURO5 EVO 2+1 LABOUR, jedná se o originální příslušenství k tomuto kultivátoru.
PUBERT Kompletní velký KIT pro kultivátor PUBERT ECO 55P C2, PUBERT ECOMAX 65B C2, PUBERT ARO 65B C3
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
PUBERT Sada kopinatých nožů VARIO pro kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Vhodné pro kultivátory s oskami o průměru 22 mm.
Protizávaží pro kultivátory RURIS jsou užitečná při orbě, aby se zvýšila přilnavost kultivátoru k zemi.
Drátkový provzdušňovač - pružiny, pracovní záběr 50 cm
PUBERT Závaží na kola pro PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Kovová kola RURIS jsou vyrobena na rámu ze 3 kruhů, svařená s dobře vypočítanými vzdálenostmi pro dobré odvádění zeminy během orby. Přilnavost je navíc zvýšena ostrými šípovými...
Profesionální multifunkční zařízení představuje moderní řešení pro efektivní aplikaci mulčovací fólie a hnojiv v jednom kroku.
Detailní popis produktu
Nejsilnější pohonná jednotka Panter FD-3 s motorem Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV o obsahu 500 cm3.
Základní technické parametry:
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷10 km/hod, vzad 0÷5 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46 |
| Další vybavení: | pracovní brzda, parkovací brzda, světlomet, baterie s dobíjením |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem | |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Hmotnost jednotky: | 124 kg |
| Motor: | 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 500 cm3 |
| Válec: | litinová vložka |
| Celkový max. výkon motoru: | 15,5 HP/11,3 kW |
| Kroutící moment při 3.600 ot/min: | 30,2 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | elektrostartér, ruční záložní |
| Svahová dostupnost: | Bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° Motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Motorový kultivátor RURIS 753K je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých a tvrdých půd, kde je třeba správně korelovat hmotnost a rychlost pohybu ve vztahu k...
Lehký kultivátor PUBERT UNO 54 20P určený k úpravě půdy na menších plochách. Kvalitní 4-taktní motor a pojezd vpřed. Nízká hmotnost.
Díky svým kompaktním rozměrům, obratnosti a malé hmotnosti se benzínový kultivátor VeGA GT 4452 hodí i pro přípravu půdy ve sklenících a fóliovnících. Zobrazení 360°...
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS Z3 RATO 170 je ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, květinové záhony v předzahrádkách apod. Jedná se o kompaktní a...
Robustní a snadno ovladatelný RTT3 je výkonný a rychlý, tento kultivátor je navržen a postaven tak, aby splňoval i v těch nejtěžších situacích potřeby všech zahradníků. RTT3 je...
Zahradní kultivátor, výkonný čtyřtaktní motor, 2 rychlostní stupně. Kovová konstrukce odolná vůči nárazům, ergonomické rukojeti a 2 zadní opěrná kola. 24 čepelí na otočné...
Poloprofesionální kultivátor RURIS 7000FR disponuje výkonným a spolehlivým motorem o objemu 212 ccm a výkonu 7.0 HP. Pracovní šířka je nastavitelná v rozmezí 560 - 830 mm....
Výkonný benzínový kultivátor pro kypření půdy ve fóliovnících nebo v zahradě. Poloprofesionální kultivátor RURIS DAC 6000K je určen pro plochy od 600 do 1000 m2. Čtyřtaktní...
Výkonný kultivátor s benzínovým 4-taktním motorem a odolnou kovovou převodovkou. Možnost nastavitelné šířky záběru.
Kultivátor RURIS BRAVO 22 spojuje to nejlepší z obou světů – kompaktní rozměry modelů RURIS 6500/7000 a sílu legendárního kultivátoru RURIS 732.
Motorový kultivátor Ruris 977C je výkonný a všestranný stroj určený těm, kteří pracují v zemědělství, zahradnictví nebo jiných podobných činnostech při obdělávání půdy. Se...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 913ACC, vybavený motorem o výkonu 13 HP a objemem válců 390 ccm, dokáže bez problémů obdělávat jakýkoli typ půdy bez ohledu na její...
Lehký kultivátor PUBERT MESO 35P C2 určený k úpravě půdy na menších plochách. Kvalitní 4-taktní motor a pojezd vpřed i vzad. Nízká hmotnost.
Velmi lehký benzínový mini kultivátor vybavený 4-taktním motorem, ideální k použití do pařenišť, skleníků nebo na malé záhonky. Při dokoupení volitelné výbavy získáte...
Motorový kultivátor MH 360 Easy je váš lehký, ovladatelný pomocník pro efektivní a časově nenáročné použití na vaší zahradě. Ať už jde o kultivaci, provzdušňování nebo kypření...
DAKR PANTER FD-3 s rotavátorem
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
