KRTGR9201 - Podpěra na dřevo (koza)
Kód: KRTGR9201--MAM-210352567-Související produkty
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
Pokud hledáte výkonnou řetězovou pilu s komfortem akumulátorového provozu, která zvládne běžnou i náročnější práci kolem domu, na zahradě nebo při přípravě palivového dříví, pak...
Výkonná akumulátorová řetězová pila Scheppach BC-CS355DUO-X je ideálním pomocníkem pro řezání palivového dřeva, úpravu keřů, prořezávání větví nebo celkovou péči o zahradu. Díky...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Cramer 48MCS je 48V výkonná akumulátorová prořezávací pila, která byla navržena pro použití na zahradě. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci a silnému výkonu...
Akumulátorová mini řetězová pila AL-KO CSM 1815 vám poskytuje dokonalou podporu při řezání a údržbě zahrady. Práce nezávislá na síti a bez emisí. Ideální pro prořezávání větví,...
Aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
Perfektní řez v jakékoliv výšce, bez emisí a nezávisle na elektrické síti - v obvyklé AL-KO kvalitě. To představuje lehký a obratný odvětvovač z řady EASY FLEX.
Tato kompaktní a lehká akumulátorová prořezávací pila Scheppach BC-PS150-X je ideálním nástrojem pro snadné prořezávání stromů, keřů a efektivní zpracování zahradního odpadu na...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Detailní popis produktu
Obsah balení:
- 1x podpěry
Doplňkové parametry
| Kategorie: | STOJANY A DOPLŇKY K ŘEZÁNÍ DŘEVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| Výška podpěr: | 800 mm |
| Šířka podpěr: | 800 mm |
| Max. průměr polena: | prům. 220 mm |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Materiál: | Pozinkovaná ocel |
| Lehká a kompaktní : | |
| Skládací : | |
| Vysoká tuhost a stabilita : |
Geniální pomocník - jednomužná obsluha. Stojan je skládací, montáž i demontáž zabere jen několik vteřin a práci se stojanem zvládne jediná osoba, ne jako u klasické kozy na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER-CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4.května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
