Krbová kamna PRITY K22 E
Kód: 202--MAM-166052938-Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
Retro vzhled na nožíčkách
Barva: černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
Hluboké topeniště
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 82 kg |
| Výkon: | 10 kW |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 40 x 38 x 48 cm |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 82 kg |
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Panoramatická krbová kamna. Energetická třída A. Ekodesign.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO Rheia
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Tradiční krbová kamna v elegantním designu. Praktický odkládací prostor.
Malá praktická krbová kamna v černé barvě. Kovové dveřní kliky. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Dvojitá panoramatická dvířka. Barva: grafitově šedá. Boční obložení: keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená...
Elegantní moderní design. Černá barva.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C....
Krbová kamna VERSO Theia, bordó
Krbová kamna v moderním designu s vysokým výkonem. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek poskytuje komfortní přikládaní topiva.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
