Krbová kamna PRITY Classic
Kód: 231--MAM-166052940-Související produkty
Detailní popis produktu
Barva: černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 135 kg |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 116 cm |
| Maximální délka polena: | 45 cm |
| Maximální výkon: | 15 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 135 kg |
Krbová kamna VERSO Ina výkon: 8 kW
Krbová kamna VICTORIA Modena
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna z ocelového plechu. Maximální topný výkon 7 kW. Boční obložení keramické dlaždice.
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinová dvířka
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Rohová krbová kamna PRITY AMD - barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami.
Retro vzhled. Barva: černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm.
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
