Krbová kamna Hosseven Olympus - černá
Kód: 8697420110741Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Detailní popis produktu
Moderní kamna do každé domácnosti nebo chalupy.
| Parametry: | |
| rozměry š/h/v: | 510 x 410 x 740 mm |
| hmotnost: | 52 kg |
| jmenovitý výkon: | 7,78 kW |
| účinnost 76,77 % | |
| průměr kouřovodu: | 130 mm |
| vývod kouřovodu: | horní |
| palivo: | palivové dříví, ekobrikety |
| vytápění schopnost: | 20 - 50 m2 / 123m3 |
| sekundární spalování | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 kg |
| EAN: | 8697420110741 |
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Krbová kamna VERSO 2
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Krbová kamna VERSO Kara
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Krbová kamna VERSO 3
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Hosseven |
|---|---|
| Adresa : | Barakfakih Mahallesi 10. Cadde No:2 Kestel / BURSA / TÜRKİYE |
| E-mail : | hosseven@hosseven.com.tr |
