Haas+Sohn AVESTA krbová kamna - černá, woodstone
Kód: 0435016100000--HAASSouvisející produkty
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Účinnost: | 80 % |
| Výkon: | 2,7-8,2 kW |
| Rozměry: | 962/524/566 mm |
| Hmotnost: | 162 kg |
| Vývod kouřovodu: | vrchní, zadní, průměr 150 |
| Minimální tah komína: | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost: | 150 m3 |
| Použitelné palivo: | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva: | 3 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 162 kg |
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna VERSO Kara
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
-
energetický štítek (PDF) (199.5 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
