AlfaPlam AMELIA ECO antracit - krbová kamna
Kód: 8606020942102Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
Kamna na tuhá paliva elegantního designu s litými dvířky topeniště. Přívod sekundárního a terciárního vzduchu do topeniště umožňuje čistší spalování. Pohled na oheň přes velkou skleněnou plochu vytváří v místnosti zvláštní a příjemnou atmosféru.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 8 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | horní / zadní |
| Rozměry: | 455 x 485 x 875 mm |
| Hmotnost: | 105 kg |
| Vytápěný prostor: | 133 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety |
| Energetrická třída: | A |
| Ecodesign: | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 105 kg |
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
