Zahradní traktor LAZER LT 102V
Kód: 151319Související produkty
Máte kliku? Teď už jí nemusíte používat. Zvedák na zahradní traktory od VARESU můžete ovládat nově také aku vrtačkou. Udělejte to 20x rychleji a dejte si třeba kafíčko...
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny...
Foukač ETO přidává do řady OptimusZ nové funkce, které umožňují rychlé odklízení listí na větších plochách z pohodlí sedadla obsluhy.
Detailní popis produktu
LAZER LT 102V je kompaktní traktor s výbavou do velkých ploch
Šířka sečení 102 cm, dvouválcový 586 ccm motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i na rozsáhlejším pozemku. Dva robustní nože vytvářejí silný proud vzduchu, který spolehlivě dopraví trávu do koše o objemu 245 litrů. Model LT 102V je ideální volba pro ty, kteří chtějí výkon, komfort a spolehlivou údržbu trávníku ve velkém stylu.
- Vhodný pro plochu až 6000 m2
- 586 ccm a 2 válce pro pořádný výkon
- Hydrostatická převodovka pro jízdu bez řazení
- Dva nože pro čistý sběr a rovnoměrný střih
- Záběr 102 cm a malý poloměr otáčení pro snadnou průjezdnost
- Koš 245 litrů pro méně vysypávání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY S KOŠEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 210 kg |
| Motor: | 2-válec Loncin, 4-taktní, OHV |
| Obsah motoru: | 586 ccm |
| Max. výkon motoru: | 12,5 kW |
| Šířka sečení: | 102 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 7 pozic |
| Výška sečení: | 30 - 90 mm |
| Počet nožů: | 2 |
| Výhoz: | zadní, do koše |
| Objem koše: | 245 L |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Rychlost vpřed / vzad: | 0 - 8,8 / 0 - 4,5 km/h |
| Rozměr pneu přední / zadní: | 15x6.0-6 / 18x8.5-8 |
| Celkové rozměry: | 237 x 110 x 111 cm |
Šířka sečení 86 cm, silný 452 ccm motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i v členité zahradě. Dva robustní nože vytvářejí silný proud...
Zahradní traktor ALPINA AT4 98 HWA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým...
2 válce, 2 nože + a navíc uzávěrka diferenciálu! Pokud chcete efektivně sekat velké trávníky ve svažitém terénu, doporučujeme zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.4 HDD-A V2....
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort PRO září v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Benzínový zahradní traktor solo by AL-KO T 24-125.4 HD V2 SD je vyvinut v Německu a vyráběn v Rakousku. Nový design, nejvyšší kvalita, dlouholeté výrobní zkušenosti a inovativní...
Ideální traktor pro menší a střední pozemky do cca 5 tisíc m2, propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti, špičkový motor Loncin o...
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Ideální traktor pro menší a střední pozemky do cca 5,5 tisíc m2, propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti, výkonný dvouválcový...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Náš základní traktor vyniká jak svou cenou, tak vynikajícím výkonem sečení a sběru. Jeho vysoká manévrovatelnost je ideální pro většinu zahrad. Široká škála volitelného...
Zahradní traktor VeGA V12577 je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen silným OHV motorem značky Loncin. Výkon motoru je 15 koňských...
AT4 84HA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým motorem LONCIN. Dvounožová...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Zahradní traktory Weibang řady Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Budějovická 448, Homole, PSČ 370 01 |
| E-mail : | objednavky@mjgreen.cz |
