VeGA V12577 3in1 MECH - zahradní traktor
Kód: 02V12577MECHSouvisející produkty
Foukač ETO přidává do řady OptimusZ nové funkce, které umožňují rychlé odklízení listí na větších plochách z pohodlí sedadla obsluhy.
Máte kliku? Teď už jí nemusíte používat. Zvedák na zahradní traktory od VARESU můžete ovládat nově také aku vrtačkou. Udělejte to 20x rychleji a dejte si třeba kafíčko...
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny...
Detailní popis produktu
Travní traktor - rider VeGA V12577 MECH 3in1
Velký pomocník do členitých terénů rodinných zahrad. Možnost připojení příslušenství: vozík, provzdušňovač, válec.... Dosekání až do krajů keřů a stromků.
Zahradní traktor VeGA V12577 je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen silným OHV motorem značky Loncin. Výkon motoru je 15 koňských sil ( HP ). Nespornou výhodou motorů OHV je vyšší výkon při zároveň nižší spotřebě paliva i hodnotě emisí. Převodovka je mechanická a poskytuje 5 rychlostí vpřed a 1 rychlost vzad.
Díky poloměru otáčení pouhých 540 mm se s traktorem VeGA V12577 skvěle manipuluje a široký nůž umožňuje dosekávání až do krajů keřů a stromků. Výška sečení je snadno nastavitelná v rozpětí 20 - 90 mm a posečená tráva je zachytávána do koše o objemu 200 litrů nebo vyhazována bočním výhozem a též je umožněno i mulčování. Díky celkové délce pouhých 1550 mm je zajištěna snadná skladovatelnost.
Návod:
Video: https://www.youtube.com/watch?v=2Ld8uzV4Emg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY S KOŠEM |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 160 kg |
| EAN: | 8595557900337 |
| Pracovní záběr: | 77 cm |
| Motor: | 1-válcový benzínový 4-Takt-OHV LONCIN |
| Výkon: | 11,2 kW / 15 HP |
| Objem nádrže: | 4,2 L |
| Převodovka: | mechanická |
| Počet rychlostí vpřed / vzad: | 5 / 1 |
| Objem koše: | 200 L |
| Počet nožů: | 1 |
| Kola vpředu / vzadu: | 10x4 / 15x6" |
| Poloměr otáčení: | 540 mm |
| Výška sečení: | 20 - 90 mm |
| Boční výhoz: | ano |
| Mulčování: | ano |
| Zadní závěs: | ano |
Zahradní traktor VeGA V12577 HYDRO 3in1 je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen velice silným OHV motorem značky Loncin. Výkon...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Zahradní traktor ALPINA AT4 98 HWA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým...
AT4 84HA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým motorem LONCIN. Dvounožová...
Prvotřídní multifunkční stroj PIRAŇA spolehlivě zvládá každodenní nasazení v náročných podmínkách, přičemž neztrácí nic ze svých dokonalých sekacích a sběrných vlastností.
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Benzínový zahradní traktor solo by AL-KO T 24-125.4 HD V2 SD je vyvinut v Německu a vyráběn v Rakousku. Nový design, nejvyšší kvalita, dlouholeté výrobní zkušenosti a inovativní...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
2 válce, 2 nože!!! Pokud chcete efektivně sekat rozlehlé zahrady, doporučujeme jednoznačně zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2. Optimální trakce v obtížném terénu....
Šířka sečení 86 cm, silný 452 ccm motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i v členité zahradě. Dva robustní nože vytvářejí silný proud...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Prvotřídní multifunkční stroj PIRAŇA spolehlivě zvládá každodenní nasazení v náročných podmínkách, přičemž neztrácí nic ze svých dokonalých sekacích a sběrných vlastností.
Náš základní traktor vyniká jak svou cenou, tak vynikajícím výkonem sečení a sběru. Jeho vysoká manévrovatelnost je ideální pro většinu zahrad. Široká škála volitelného...
Předání traktoru
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
