zahradní domek LANITPLAST MAXTORE WOOD 65 LG2300
Kód: LG2300--MAM-527587187-Související produkty
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 8,88 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek ke zdi, síla stěna 19 mm, rozměry š 181 x d 181 cm, vnější plocha domku 3,27 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 297 x d 203 cm, vnější plocha domku 6,02 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, vnější rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 426 x d 276 cm, vnější plocha domku 11,75 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 655 / 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 15,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 11,40 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 600 / 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 18,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 539 / 357 x d 297 cm, vnější plocha domku 16 m2.
Detailní popis produktu
Kvalitní plechový zahradní domek, který osloví zákazníka především velmi příznivým poměrem ceny a kvality. Veškeré stěnové panely jsou potaženy ochranou fólií proti poškrábání (po montáži nutno ihned strhnout).
Domek je vyrobený z pozinkovaného vodorovně profilovaného plechu a vzhledově (designově i barevně) se přibližuje dřevěnému domku. Domek je možné použít k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Moderní design, barva, snadná montáž, celoroční použití. Kvalitní materiál s povrchovou úpravou - elektrolyticky pozinkovaný plech s žárově nanesenou barvou. Sedlová střecha, čelní posuvné dveře. Možnost uzamčení (zámek není obsahem dodávky).
Zahradní domek MAXTORE WOOD 65:
- výška domku v hřebeni 203 cm
- vnější rozměry š 181 x d 137 (hloubka) x v 203 cm
- výška stěny 177 cm - určeno pro vyšší evropskou postavu
- dvojité posuvné dveře o světlosti š 79 x v 171 cm - určeno pro vyšší evropskou postavu
- síla plechu stěn 0,25 mm a síla plechu nosné konstrukce 0,6 mm
- záruka 10 let proti prorezavění plechu skrz
- barva - dřevodekor
Domek je možné postavit na jakoukoliv rovnou a pevnou plochu (beton, dlažba, dřevěné kůly), případně na podlahovou desku (OSB, palubky) uloženou na trámky položené na zemní vruty = nejjednodušší a nejrychlejší, i když ne nejlevnější řešení.
Upozornění:
- výrobek dodáváme v rozloženém stavu
- pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení domku a jeho přesném zaměření; uváděné rozměry domku jsou max. vnější rozměry domku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky
- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití
Balení:
- karton 1 - 179 x 54 x 12 cm
- karton 2 - 184 x 22 x 14 cm
- celková hmotnost 62 kg
Soubory, návody:
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/UNI_verze/MAXTORE/assembly_instructions_MAXTORE_WOOD_65_UNI.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/MAXTORE/BEZPECNOSTNI POKYNY A UDRZBA_CZ.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Kategorie: | kovové domky |
| Zastavěná plocha: | 2,93m2 |
| Délka (vnější): | 1,52m |
| Šířka (vnější): | 1,93m |
| Výška (vnější): | 2,03m |
| Dveře: | posuvné dvojité |
| Šířka dveří: | 0,84m |
| Výška dveří: | 1,71m |
| Materiál konstrukce: | pozinkovaný plech 0,6 mm |
| Tloušťka stěny: | pozinkovaný plech 0,25mm |
| Záruka: | 10 let na prorezivění plechu skrz |
| Výrobce: | MAXTORE |
| Podlaha přibalena: | |
| Barva: | dřevodekor |
| Hmotnost: | 55kg |
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 915 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, antracit.
Kovový zahradní domek, š 184 x d 119 x v 184 cm, barva zelená.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 290 x d 209 x v 213 cm, antracit.
Kovový prémiový zahradní domek, š 290 x d 209 x v 239 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, š 291 x d 226 x v 214 cm, barva antracit.
Praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 1132 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 292 x v 213 cm, antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 233 x d 175 x v 198 cm, barva zelená.
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 529 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Lanit Plast, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Hlavní 809, 251 68 Sulice-Hlubočinka |
| E-mail zástupce v EU : | podpora@lanitplast.cz |
