Weibang WB GT 6813-TE - pásová cepová sekačka

Kód: 01WBGT6813-TE
Značka: WEIBANG
ZDARMAZDARMA
Weibang WB GT 6813-TE - pásová cepová sekačka
139 990 Kč 115 694 Kč bez DPH
Skladem

WBGT6813-TE (Terminátor 2) je hybridní pásová cepová sekačka, která je navržena tak, aby efektivně odstraňovala plevel a vysokou trávu na velkých plochách složitého terénu. Je vybavená benzínovým motorem o výkonu 13 Hp a nejnovějším hnacím systémem hybridního pohonu, dokáže dosáhnout minimálního poloměru otáčení s nulovým poloměrem, což má dokonalou přizpůsobivost k pracovní ploše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WEIBANG WB GT6813-TE cepová sekačka s pásy

 

Motor: Brilliant GT 1300PE

Obsah motoru: 392 ccm, jednoválec

Výkon: 6,6 kW / 9HP

Startování: ruční

Palivová nádrž: 6l

Převodovka: Variátor CVT

Pohon: 2WD-pomocí pásů

Rychlost: variabilní vpřed 0-3,8 km/hod - vzad 0-2,2 km/hod

Pásy: pás je poháněn dvojitými koly v přední části, rozměr kol 160x60x24 mm

Přední kola: 8“ otočné kolem své osy

Brzda: automatická

Řidítka: nastavitelná, horizontálně a vertikálně 

Žací lišta: Rotujicí lišta s 38 Y noži 

Výška sečení: 0-90 mm s rychlým nastavením výšky 

Žací záběr: 680 mm

Rychlost nožů: 2200 otáček za minutu

Váha: 295 kg

Příslušenství na dokoupení: Dálkové ovládání

Záruka 4 roky

 

WBGT6813-TE (Terminátor 2) je hybridní pásová cepová sekačka, která je navržena tak, aby efektivně odstraňovala plevel a vysokou trávu na velkých plochách složitého terénu. Je vybavená benzínovým motorem o výkonu 13 Hp a nejnovějším hnacím systémem hybridního pohonu, dokáže dosáhnout minimálního poloměru otáčení s nulovým poloměrem, což má dokonalou přizpůsobivost k pracovní ploše. Poloha rukojeti je flexibilní a nastavitelná. Rukojeť lze také rychle otočit do strany, aby vyhovovala složitým provozním podmínkám v širokém prostředí. S 68 cm širokým žacím rotorem a ocelovými cepovými „Y“ noži dokáže „Terminátor 2“ během okamžiku zlikvidovat veškerý plevel i na velké travní ploše. 

 

WEIBANG WB GT6813-TE cepová sekačka s pásy je určena pro sečení vysoko-stéblového plevele na velkých plochách a ve složitém terénu. Je osazena benzínovým motorem o výkonu 9HP a nejnovějším systémem plynule měnitelné převodovky Weibang (CVT). Cepová sekačka je vybavena širokou žací hlavou s ocelovými čepelemi typu Y, díky kterým dokáže během okamžiku osekat všechny velké plochy. Řidítka lze rychle nastavit do vertikální, tak i horizontální polohy tak, aby vyhovovala náročným provozním podmínkám ve složitém prostředí.

 

WEIBANG WB GT6813-TE je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada kladívkových nožů uchycených na válci, které posečou a podrtí přerostlou trávu, poradí si i s drobnějšími nálety.

 

Cepový válec s noži je přitom zcela ukryt pod pevným ocelovým krytem, obsluha i okolí jsou dobře chráněny. Nože jsou na válci zavěšeny volně na čepech, při nárazu na kámen nebo jiný předmět se proto mohou sklopit. Tráva je přitom několikrát rozmělněna a za sekačkou tak zůstává mulč, který rychle seschne a zetleje.

 

Snadný pohyb v terénu usnadní pásy s hrubým dezénem, ale i pojezd s CVT Weibang převodovkou. Přední kola uložená na otočných čepech dávají sekačce skvělou manévrovatelnost.

 

Tam, kde byste bojovali s trávou pomocí křovinořezu dlouhé hodiny, máte s tímto výkonným čističem hotovo během chvilky.

 

Příslušenství k dokoupení: Dálkové ovládání pro obsluhu pro sečení v nedostupných místech. Dosah cca 100 metrů ve volném terénu.  

 

 

Pozor!

Tento model máme i jako předváděcí, pro možnost zapůjčení a předvedení zákazníkovi. Více informací Vám podá naše obchodní oddělení.

Doplňkové parametry

Kategorie: sekačky na vysokou trávu
Hmotnost: 295 kg

Profesionální mulčovač Weibang WB GT 6813TE při práci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více