Riwall PRO RPM 4032 P - multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu
Kód: 39112529914Související produkty
Robotická sekačka Mammotion YUKA mini 2 1000 automaticky, precizně a rychle poseče trávník až do rozlohy plochy 1000 m2. Polohovací systém kombinuje 360° LiDAR a AI Vision. U...
Robotická sekačka AMA FREEMOW RBA1601 je vyspělým modelem robotických sekaček od Italského výrobce zahradní techniky AMA, který disponuje všemi vymoženostmi, které tento sektor...
Cramer RM800 je plně automatizovaná robotická sekačka určená pro malé až střední trávníky do 800 m. Robotické sekačky Cramer vám vrátí čas, sečou a nabíjejí se automaticky,...
Robotická travní sekačka ZCS TECH L6 (7.5) na 400 m2 bez nutnosti instalace! Jednoduchý a elegantní, není nutná instalace obvodového vodiče. Zobrazení 360° fotografie produktu...
Vyspělý model robotické sekačky AMA FREEMOW RBA3010 od Italského výrobce zahradní techniky AMA, který pracuje bez nutnosti instalace obvodového drátu.
Skvělý poměr mezi kvalitou, výkonem, výbavou a cenou. Robotická sekačka i pro náročné uživatele. Balení obsahuje vše potřebné pro instalaci sekačky.
Tato robotická sekačka pracuje tiše a bez emisí díky 60 dB tichému elektromotoru, který získává energii z 2,5 Ah / 18 V silné lithium-iontové baterie s dlouhou výdrží. To...
Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH DX2 - Robot nové generace. Velmi chytrý, budoucnost je již zde! Zobrazení 360° fotografie produktu >
Robolinho 300 E byl vyvinut našimi inženýry v Německu a je vyráběn našimi specialisty v Rakousku. Pouze takto vám dokážeme zajistit, že vám nabízíme pouze tu nejlepší kvalitu....
Robotická sekačka RURIS RXR1000 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí dobře udržovaný trávník bez vynaložení přílišné námahy. Robot může být naprogramován tak, aby byl...
Malý, kompaktní a agilní. Robolinho® 500 E pečuje o Vaší zahradu plně automaticky. Díky pokročilým technologiím získáte nejen perfektně posečený trávník, ale i spoustu volného...
Robotická sekačka Robomow RK2000 je převratnou novinkou ve svém segmentu, která Vás bude bavit. Krásný design, veliký výkon a perfektní střih potěší každého zahradkáře.
Robotická travní sekačka ZCS TECH DZ2 - Inovační a kompaktní, vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH LX4 4WD - Rozený horolezec, všestranný a kloubově spojený - Kloubový robot nové generace, který se jednoduše transformuje. Velmi chytrý,...
Robotická sekačka Mammotion LUBA 3 AWD 3000 precizně poseče trávník až do rozlohy 3000 m2. Unikátní Tri-Fusion polohovací systém kombinuje 360° LiDAR, AI Vision a NetRTK pro...
Robotická sekačka Mammotion LUBA 3 AWD 10000 precizně poseče trávník až do rozlohy 10000 m2. Unikátní Tri-Fusion polohovací systém kombinuje 360° LiDAR, AI Vision a NetRTK pro...
Detailní popis produktu
RPM 4032 P - multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu
- jednoduchý a robustní stroj konstruovaný s ohledem na snadnou obsluhu a dlouhou životnost
- moderní motor s vysokým točivým momentem, lehkým startováním a nízkou spotřebou
- „primer“ – nastřikovač paliva pro snadný start
- tvar šasi uzpůsoben dobrému sběru trávy-zvednutý předek pro dobré proudění vzduchu, dostatečná hloubka a široký výhozový tunel
- nekorodující šasi z odolného plastu
- přední i zadní kola o dostatečném průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje
- koš o objemu 35 l je vzadu vybaven textilním madlem pro snadné vysypávání
- měkčená řídítka pro komfortní úchop a eliminaci vibrací
- rychle sklopná řídítka pro snadný transport a skladování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | benzínové sekačky bez pojezdu |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.6 kg |
| EAN: | 4046664227533 |
| Typ motoru: | DV 130 OHV, 4 takt |
| Objem motoru: | 131 ccm |
| Výkon motoru - maximální: | 2,4 / 3,2 kW/HP |
| Záběr: | 39 cm |
| Objem palivové nádrže: | 0.8 l |
| Objem koše: | 35 l |
| Objem olejové náplně: | 0.4 l |
| Startování: | startovací šňůra |
| Nastavení výšky sečení: | individuálně, 3 polohy, 25-75 mm |
| Podvozek: | plast |
| Průměr kol: | 152/152 mm |
| Kuličková ložiska: | Ne |
| Plně složitelná ergon. řidítka: | Ano |
| Mulčování: | Ne |
| Indikátor plného koše: | Ano |
| Boční výhoz: | Ne |
| Boční deflektor: | Ne |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| Rozměry: | 1350 x 510 x 1080 mm |
| Rozměry balení: | 720 x 520 x 460 mm |
AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6-ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a zejména kvalitní olej. Pro...
Benzínová sekačka Scheppach MP 132-42 je jednoduchý, lehký a ekonomický stroj pro menší pozemky. Je navržena bez zbytečných příkras, zato se všemi praktickými funkcemi a s...
RPM 4735 P - multifunkční travní sekačka 3v1 bez pojezdu - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nová moderní konstrukce motoru,...
Sekačka AL-KO Easy 4.16 P-D zaujme svým vynikajícím poměrem ceny a kvality. Díky své spolehlivé technologii usnadňuje benzínová sekačka AL-KO Easy 4.16 P-D zahradničení....
Benzinová sekačka AMA TRX 421 je kvalitní motorová sekačka bez pojezdu s kovovým krytem, záběr stroje je 42 cm. Stroje jsou osazeny spolehlivým motorem Y80V. Mezi přednosti...
Silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV. Nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5.
Sekačka RURIS DAC 100XLS se snadno ovládá a používá, nabízí konzistentní výkon a příjemný zážitek pro ty, kteří oceňují rovnováhu mezi výkonem a efektivitou. Sekačka na trávu je...
Sekačka na trávu NRS 465 je kvalitní motorová sekačka bez pojezdu s kovovým krytem, záběr stroje je 46 cm. Stroje jsou osazeny spolehlivým motorem MVGT6. Mezi přednosti stroje...
Jedná se o ruční bezpojezdovou sekačku s bočním výhozem a lisovaným ocelovým podvozkem. Jednotka poháněná motorem o výkonu 3,1 kW, vybaveným dvojitými výkyvnými noži, dokáže...
RPM 4234 P - travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu jednoduchý a robustní stroj konstruovaný s ohledem na snadnou obsluhu a dlouhou životnost, moderní motor s...
Benzínová sekačka o výkonu 2,7 HP je ideálním řešením pro členitý a mírně kopcovitý terén a středně velké plochy do 1300 m2.
Sekačka na trávu AMA NRS 465 je kvalitní motorová sekačka bez pojezdu s kovovým krytem, záběr stroje je 46 cm. Stroje jsou osazeny spolehlivým motorem MVGT6. Mezi přednosti...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
