VeGA V12577 3in1 HYDRO - zahradní rider
Kód: 02V12577HYDROSouvisející produkty
Zahradní traktor VeGA T92H je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným jednoválcovým motorem Loncin LC1P85FA-1 o...
Ideální traktor pro menší a střední pozemky do cca 5 tisíc m2, propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti, špičkový motor Loncin o...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Ideální traktor pro menší a střední pozemky do cca 5,5 tisíc m2, propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti, výkonný dvouválcový...
AT4 84HA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým motorem LONCIN. Dvounožová...
Zahradní traktory Weibang řady Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Zahradní traktor ALPINA AT4 98 HWA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým...
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Komfort nemusí být drahý – benzínový zahradní traktor AL-KO Comfort 14-86.6 HD-A. Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Zahradní traktory Weibang řady Galaxi jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Detailní popis produktu
Travní traktor - rider VeGA V12577 HYDRO 3in1
Zahradní traktor VeGA V12577 HYDRO 3in1 je velký pomocník do členitých terénů rodinných zahrad. Zadní závěs zajišťuje možnost připojení velké řady příslušenství - například vozík, provzdušňovač, válec, ... Speciálně tvarovaný skelet sečení umožňuje dosekání až do krajů plotů, keřů a stromků.
Zahradní traktor VeGA V12577 HYDRO 3in1 je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen velice silným OHV motorem značky Loncin. Výkon motoru je 15 koňských sil (HP). Nespornou výhodou motorů OHV je vyšší výkon při zároveň nižší spotřebě paliva i hodnotě emisí.
NOVINKOU u tohoto modelu je HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA. Tato převodovka umožňuje velkou variabilitu rychlosti pojezdu vpřed i vzad.
Díky poloměru otáčení pouhých 540 mm se s traktorem VeGA V12577 MECH 3in1 skvěle manipuluje a široký nůž umožňuje dosekávání až do krajů plotů, keřů a stromků. Výška sečení je snadno nastavitelná v rozpětí 20 - 90 mm a posečená tráva je zachytávána do koše o objemu 200 litrů nebo vyhazována bočním výhozem a též je umožněno i mulčování. Díky celkové délce pouhých 1550 mm je zajištěna snadná skladovatelnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ RIDERY |
|---|---|
| Hmotnost: | 160 kg |
| EAN: | 8595557908371 |
| Pracovní záběr: | 77 cm |
| Motor: | 1-válcový benzínový 4-Takt-OHV LONCIN |
| Výkon: | 11,2 kW / 15 HP |
| Objem nádrže: | 4,2 L |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Objem koše: | 200 L |
| Počet nožů: | 1 |
| Kola vpředu / vzadu: | 10x4 / 15x6" |
| Poloměr otáčení: | 540 mm |
| Výška sečení: | 20 - 90 mm |
| Boční výhoz: | ano |
| Mulčování: | ano |
| Zadní závěs: | ano |
Zahradní traktor VeGA V12577 je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen silným OHV motorem značky Loncin. Výkon motoru je 15 koňských...
Mulčovací rider Pubert Outlander 84 navržený k pravidelné údržbě vašich pozemků bez sběru trávy také může být vašim spojencem při sekání přerostlé trávy a...
S pracovní šířkou 81 cm a poloměrem otáčení pouhých 50 cm je Rider R 85.1 ideální pro členité zahrady s úzkými koridory. Rider je napájen Lithium-Iontovou baterií 72 V / 31 Ah,...
Zahradní traktor VeGA T66R je ideálním pomocníkem pro sečení velkých ploch a členitých terénů. Traktor je osazen silným OHV motorem Loncin LC1P75F o zdvihovém objemu 224 cm3 a...
Malý a obratný traktor pro menší a střední pozemky do cca 3 tisíc m2. Propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti. Spolehlivý motor...
Mulčovací rider Pubert Outlander 71 navržený k pravidelné údržbě vašich pozemků bez sběru trávy také může být vašim spojencem při sekání přerostlé trávy a...
Akumulátorový RIDER Weibang je sekačkou se sedící obsluhou a košem, která je poháněna baterií SAMSUNG Lithium a osazen 3 Bezkomutátorovými motory. Žádné emise, nízká...
Výkonný minirider Scheppach MR 230-61 s benzínovým motorem nabízí široký záběr sečení 61 cm, díky čemuž si hravě poradí i s rozlehlými travnatými plochami až do plochy 2 600 m2....
Udržovaný trávník bez námahy, rychle a s maximálním komfortem – přesně k tomu je tento kompaktní travní rider určen. Díky své obratnosti, promyšlené konstrukci a bohaté výbavě...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
