Total TGSLI2068 - AKU mini řetězová pila 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: TGSLI2068--MAM-1099861960-Související produkty
Sada 6ks baterií 20V s nabíječkou. Baterie jsou kompatibilní do všech nářadí P20S Total. Baterie...
Sada 4ks baterií a 1ks dvoumístné rychlonabíječky Total série P20S. Baterie mají kapacitu 4000mAh a...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Detailní popis produktu
Motorová pila neprodukuje výfukové plyny a můžete se volně pohybovat, protože není závislá na kabelech a zásuvkách. Životnost závisí na baterii a jejím nabití. S hmotností 1,5 kg a délkou čepele 15 cm je ideální pro prořezávání stromů a vyřezávání dřeva.
- Rychlost řetězu 11 m/s
- Objem olejové nádrže 70 ml
- Bezpečnější provoz s „dlouhým stisknutím“ tlačítka pro spuštění a dvojitým bezpečnostním zámkem spouště
- Obsahuje také elektronickou brzdu, která zastaví protáčení řetězu po uvolnění spouště
- Baterie motorové pily a nabíječka nejsou součástí balení a je nutné je zakoupit samostatně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 6941639841272 |
| baterie: | 20V Li-ion |
| délka lišty: | 15 cm |
| hmotnost: | 1,5 kg |
| objem olejové nádržky: | 70 ml |
| rychlost řetězu: | 11 m/s |
| řetěz: | 1/4"-1,1 mm |
| doplňující parametr: | Olejová nádrž 70 ml |
| značka: | TOTAL |
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
Motorová pila neprodukuje výfukové plyny a můžete se volně pohybovat, protože není závislá na...
18 V bezuhlíkový motor poskytuje vysoce kvalitní výkon a delší dobu chodu, 10 cm lišta a řetěz ideální pro pro prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu. Vysoký točivý...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Akumulátorová pila s motorem 20 V. Délka lišty 24,5 cm. Hmotnost 2,8 kg. Baterie a nabíječka není součástí balení.
Výkonná akumulátorová řetězová pila Scheppach C-CS254-X je ideální volbou pro řezání palivového dřeva, úpravu keřů, ořezávání větví a další zahradní práce. Díky...
Aku řetězová pila solo by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným...
Perfektní řez v jakékoliv výšce, bez emisí a nezávisle na elektrické síti - v obvyklé AL-KO kvalitě. To představuje lehký a obratný odvětvovač z řady EASY FLEX.
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
