Tlaková myčka Force 1800
Kód: 13135336Související produkty
Tento benzinový vysokotlaký čistič POWXG9090 od Powerplus je skutečným všestranným pomocníkem s integrovanou nádržkou na čistící prostředky, která vám umožňuje používat také...
Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje...
Benzínový vysokotlaký čistič je mimořádně výkonný stroj navržený pro čištění i těch neodolnějších nečistot. Je ideální pro použití na terasách, příjezdových cestách, fasádách...
Lehký vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 186bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Srdcem čističe je kvalitní HERON motor a...
Velmi výkonná benzínová tlaková myčka Scheppach HCP 5000 je univerzální pomocník pro domácnosti, farmy, stavební firmy, servisy a další provozy, určený k čištění v podstatě...
Vysoce profesionální motorový vysokotlaký čistič určený pro ty nejtěžší práce v průmyslu, velkých zemědělských provozech apod. Spolehlivý motor Honda GX 390 pohání přes redukční...
Díky výkonnému benzínovému motoru o objemu 210 ccm zvládne tlakový čistič POWXG9100 POWERPLUS i ty...
Tlaková myčka Riwall RPPW 250 SET je robustní a odolný stroj určený pro náročné použití v domácnostech, stavebních firmách, zemědělských provozech, servisech i dalších...
Detailní popis produktu
Parametry Tlaková myčka Force 1800:
Typ motoru / napětí: elektrický/230V/50Hz
Příkon: 1400 W/měď-mosaz
Max. tlak: 140 bar
Max. průtok 400 l/hod
Kontrola přepětí: ano
Podlahový čistič: ano / R21 cm
Tlaková pistole s rychl. spojkou: ano
Nastavitelná tryska: ano
Rotační tryska: ano
Auto start/stop: ano
Délka tl. hadice: 5 m
Max. teplota vody: 40 °C
Vstupní tlak vody: max.7 bar
Krytí: II - IPX5
Hlučnost: 77 dB (A)
Hmotnost: 7.3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ TLAKOVÉ MYČKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 8713415135336 |
| Typ motoru / napětí: | elektrický / 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1800 W / měď - mosaz |
| Max. tlak: | 140 bar |
| Max. průtok: | 400 l / hod |
| Kontrola přepětí: | ANO |
| Podlahový čistič: | ANO / R21 cm |
| Tlaková pistole s rychl. spojkou: | ANO |
| Nastavitelná tryska: | ANO |
| Auto start / stop: | ANO |
| Délka tl. hadice: | 5 m, PVC |
| Max. teplota vody: | 40 °C |
| Vstupní tlak vody: | Max. 7 bar |
| Krytí: | II - IPX5 |
| Hlučnost: | 77 dB (A) |
Skvěle vybavená a silná myčka je ideálním řešením pro čištění i velkých nečistot kolem domu či dílny, kol, zahradního nábytku, plotů, terasy, motorových vozidel, zahradní...
MPX19EH - elektrická tlaková myčka 140 bar, integrované držáky na příslušenství, nasazení příslušenství pomocí rychlospojek, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana motoru,...
Tento silný a všestranný vysokotlaký čistič je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva,...
Základní vysokotlaký stroj určený pro okolí domu a zahrady. Díky vysokému tlaku až 125 bar se nezalekne žádného úkolu. Celokovové čerpadlo je poháněno univerzálním uhlíkovým...
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar, 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana motoru,...
Proti této vysokotlaké myčce, vybavené výkonným 2200W motorem, nemá šanci ani ta nejodolnější...
Zcela nová řada K 250 přináší na trh dosud nevídaný poměr ceny a hodnoty. Tato řada je osazena pomaloběžným 4-pólovým motorem s 1400 ot./min a profesionálním radiálním...
Vysokotlaký čistič RURIS Clean Power Jet 1700 umožňuje uživateli provádět výběr typů vodního proudu pouhým otáčením usměrňovače na trysce. Vodní proud se tak vytvoří za...
Skvěle vybavená a silná myčka je ideálním řešením pro čištění i velkých nečistot kolem domu či dílny, kol, zahradního nábytku, plotů, terasy, motorových vozidel, zahradní...
MPX19EHDS - elektrická tlaková myčka 140 bar, integrované držáky na příslušenství, nasazení příslušenství pomocí rychlospojek, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana...
Řada K Steel Vám nabídne vše, co můžete od stroje určeného do zemědělství či průmyslu očekávat. Robustní kovový rám, nerezový kryt motoru a čerpadla, velká kola a to vše při...
Tlakové myčky VeGA GT jsou vysoce kvalitní a spolehlivé čističe určené pro domácí použití. Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Eurom |
|---|---|
| Adresa : | Kokosstraat 20, 8281 JC Genemuiden, Netherlands |
| E-mail : | info@eurom.nl |
