EUROM Force 2000 - tlaková myčka
Kód: 13135374Související produkty
Tlaková myčka Riwall RPPW 250 SET je robustní a odolný stroj určený pro náročné použití v domácnostech, stavebních firmách, zemědělských provozech, servisech i dalších...
Vysoce profesionální motorový vysokotlaký čistič určený pro ty nejtěžší práce v průmyslu, velkých zemědělských provozech apod. Spolehlivý motor Honda GX 390 pohání přes redukční...
Velmi výkonná benzínová tlaková myčka Scheppach HCP 5000 je univerzální pomocník pro domácnosti, farmy, stavební firmy, servisy a další provozy, určený k čištění v podstatě...
Lehký vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 186bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Srdcem čističe je kvalitní HERON motor a...
Tento benzinový vysokotlaký čistič POWXG9090 od Powerplus je skutečným všestranným pomocníkem s integrovanou nádržkou na čistící prostředky, která vám umožňuje používat také...
Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje...
Díky výkonnému benzínovému motoru o objemu 210 ccm zvládne tlakový čistič POWXG9100 POWERPLUS i ty...
Benzínový vysokotlaký čistič je mimořádně výkonný stroj navržený pro čištění i těch neodolnějších nečistot. Je ideální pro použití na terasách, příjezdových cestách, fasádách...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Typ motoru / napětí: | elektrický/230V/50Hz |
| Příkon: | 2000 W / indukční |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Max. průtok: | 400 l/hod |
| Kontrola přepětí: | ano |
| Podlahový čistič: | ano / R25 pro |
| Tlaková pistole s rychl. spojkou: | ano |
| Nastavitelná tryska: | ano |
| Nádobka na saponát: | ano |
| Rotační tryska: | ano |
| Auto start/stop: | ano |
| Délka tl. hadice: | 5 m |
| Max. teplota vody: | 40 °C |
| Vstupní tlak vody: | max.7 bar |
| Krytí: | II - IPX5 |
| Hlučnost: | 77 dB (A) |
| Hmotnost: | 10 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ TLAKOVÉ MYČKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8713415135374 |
| Typ motoru / napětí: | elektrický / 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 2000 W indukční |
| Max. tlak: | 150 bar |
| Max. průtok: | 400 l / hod |
| Kontrola napětí: | ANO |
| Podlahový čistič: | ANO R25 pro |
| Tlaková pistole s rychl. spojkou: | ANO |
| Nastavitelná tryska: | ANO |
| Rotační tryska: | ANO |
| Auto start / stop: | ANO |
| Délka tl. hadice: | 5 m, PVC |
| Max. teplota vody: | 40 °C |
| Vstupní tlak vody: | Max. 7 bar |
| Krytí: | II - IPX5 |
| Hlučnost: | 77 dB (A) |
Skvěle vybavená a silná myčka je ideálním řešením pro čištění i velkých nečistot kolem domu či dílny, kol, zahradního nábytku, plotů, terasy, motorových vozidel, zahradní...
Tento silný a všestranný vysokotlaký čistič je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva,...
Zcela nová řada K 250 přináší na trh dosud nevídaný poměr ceny a hodnoty. Tato řada je osazena pomaloběžným 4-pólovým motorem s 1400 ot./min a profesionálním radiálním...
Tlaková myčka Scheppach HCE 2600 X představuje výkonné a univerzální řešení pro náročné čištění v okolí domu, dílny i firmy. Díky vysokému tlaku až 180 barů si bez problémů...
High-tech myčka s výkonným motorem a elektronickým ovládáním je ideálním řešením pro všechny druhy čistících prací, které Vás mohou potkat okolo domu či dílny. Rychle a snadno...
Myčka za skvělou cenu s bohatou standardní výbavou je ideálním řešením pro čištění běžných nečistot kolem domu či dílny, kol, zahradního nábytku, plotů, terasy, motorových...
Výkonná myčka je ideálním řešením pro jakékoliv znečištění, které Vás může potkat kolem domu či dílny. Rychle a snadno vyčistíte kolo, zahradní nábytek, plot, terasu, auto,...
Tlakové myčky VeGA GT jsou vysoce kvalitní a spolehlivé čističe určené pro domácí použití. Vysokotlaké čističe mají výrazně vyšší čisticí sílu než které dosáhnete při použití...
Na hlavním spínači myčky, který je na čelním panelu, si můžete jednoduše zvolit mezi dvěma módy výkonu. LOW SPEED mycí mód pro lehčí práce, kde není potřeba, nebo je i...
Potřebuješ vapku, která si poradí s dlažbou po zimě, zaschlým bahnem na autě i špinavým plotem či fasádou? Tahle vapka je multifunkční čisticí systém, který máš připravený na...
Pokud potřebujete opravdu silný stroj pro náročné průmyslové použití a přesto by jste rádi kompaktní rozměry, pak je přesně pro Vás řada K Premium. Profesionální stroj pro...
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar, 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana motoru,...
MPX19EHDS - elektrická tlaková myčka 140 bar, integrované držáky na příslušenství, nasazení příslušenství pomocí rychlospojek, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana...
Vysokotlaká myčka (také vysokotlaký čistič, tlaková myčka, vapka, či wapka) Proteco 3000 W je určena k mytí těžko odstranitelných nečistot z vozidel, zahradní techniky,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Eurom |
|---|---|
| Adresa : | Kokosstraat 20, 8281 JC Genemuiden, Netherlands |
| E-mail : | info@eurom.nl |
