Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 90 H DOMINANT bílý - pravý
Kód: 8606020940986Související produkty
Krbová kamna s pečící troubou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 900 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 460 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 125 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 145 kg |
| EAN: | 8606009933862 |
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku vlevo. Komínový vývod horní, vlevo. Horní deska 6 mm ocel. Barva hnědá.
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Kuchyňský sporák Thorma OKONOM 85 FIKO Excelent je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Jeho jmenovitý výkon je 7 kW a je...
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Krbový sporák Zvezda s teplovodním výměníkem. Praktický otevřený prostor pro skladování dřeva. Barva: černa a šedá.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Barva: hnědá.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
