Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 85 G ECO bílý - levý
Kód: 8606009938768Související produkty
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Detailní popis produktu
Tento sporák je vyrobený z prémiových materiálů jako např. nerez, litina, smaltované plechy apod. což zaručuje delší životnost výrobku.
Sporák splňuje nejpřísnější normy - EN 12815, Eco Design.
Tento sporák má celolitinovou horní plotnu, litinový rošt a celolitinové topeniště. Regulace primárního přívodu vzduchu je ve dvířkách popelníku a topeniště. Sporák má terciální spalování.
Ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva.
Plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800 °C.
Rozměr trouby je 46 x 44 x 26 cm. Dvojité sklo trouby s vestavěným teploměrem. Dvě pozice dvířek trouby - zimní, letní provoz.
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 887 x 850 x 613 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 460 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 240 x 180 x 390 mm |
| hmotnost: | 125 kg |
| maximální výkon: | 8,0 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vlevo. Umístění kouřovodu: vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
