Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 70 DOMINANT bílý - levý
Kód: 8606020940917Související produkty
Retro design. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště. Obložení topeniště šamotové cihly. Litinový rošt na dno topeniště.
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 700 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 110 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8606009933794 |
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Prosklená dvířka. Trouba na pravé straně. Komínový vývod horní, na pravé straně. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště....
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku vlevo. Komínový vývod horní, vlevo. Horní deska 6 mm ocel. Barva hnědá.
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Barevné provedení červená Burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Spalovací komora je...
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Barevné provedení červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Pečící trouba na levé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
