Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 55 bílý - pravý
Kód: 8606020942874Související produkty
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Krbová kamna s pečící troubou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 755 x 965 x 612 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 550 x 195 x 540 mm |
| hmotnost: | 98 kg |
| jmenovitý výkon: | 6,32 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | palivové dřevo / hnědé uhlí / ekobrikety |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 kg |
| EAN: | 8606009937303 |
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby s teploměrem. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště....
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště.
Krbový sporák Zvezda. Trouba na levé straně. Komínový vývod: horní, na levé straně. Horní deska: 6mm ocel. Barva: černá.
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Velká pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska....
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Kuchyňský sporák Thorma OKONOM 85 FIKO Excelent je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Jeho jmenovitý výkon je 7 kW a je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
