Riwall PRO RPCS 6150 - řetězová pila s benzínovým motorem 62 cm3
Kód: PC42A2501123BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Geniální pomocník - jednomužná obsluha. Stojan je skládací, montáž i demontáž zabere jen několik vteřin a práci se stojanem zvládne jediná osoba, ne jako u klasické kozy na...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Kolébková pila PROTECO PREMIUM otevírá bránu do prémiového řezání dřeva. Tří fázový motor o výkonu 4 kW a odolným kotoučem z tvrdokovu zaručuje, že se cirkulárka...
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Kompaktní elektrická kolébková (hospodářská) pila PROTECO s průměrem kotouče 505 mm a poctivým výkonem 2600 W je konstruovaná tak, aby ustála maximální zatížení a bez námahy vám...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Detailní popis produktu
RPCS 6150 - řetězová pila s benzínovým motorem 62 cm3
- velmi výkonná pila o objemu 62 cm3
- spolehlivá pila s důrazem na robustní konstrukci a dlouhou životnost
- systém snadného startování umožňuje vždy lehký start pily bez nutnosti silou tahat startovací šňůru
- vysoký výkon pily je vhodný i na občasné řezání velkých kmenů, prořezávání lesního porostu, sadu nebo na přípravu palivového dřeva na topnou sezónu
- spolehlivý a výkonný motor pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
- moderní design a konstrukce této řetězové pily splňují všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
- rychlý přístup pomocí rychloupínacích sponek k základním částem pily vyžadujících údržbu (filtr, svíčka ap.)
- jednoduché napínání řetězu z boku stroje
- automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
- automatické olejové čerpadlo mazání řetězu s možností nastavení množství oleje
- účinná brzda řetězu
- účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
- ochranné pouzdro na lištu
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic email: garland@garland.cz
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/riwall/cz_sk_de_pl_sl_hu_rpcs6150-2024.09.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 8595123407741 |
| Objem motoru: | 61.5 ccm |
| Typ motoru: | benzín, 2-takt |
| Výkon motoru - pracovní: | 2,6 / 3,5 kW/HP |
| Zapalování: | elektronické |
| Délka lišty: | 500 mm |
| Řetěz: | 0,325 ' |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0.26 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Jednoduché napínaní řetězu: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 0.55 l |
| Systém lehkého startu: | Ano |
| Rozměry balení: | 495 x 260 x 305 mm |
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Profesionální vyvětvovací pila, která je nástupcem nejprodávanější pily všech dob, modelu CS-260TES. Výkon je navýšen z 0,86 na 1,04 kW při nárůstu hmotnosti pouhých 0,1 kg...
Farmářská pila Castor CP380 o výkonu 1,7 kW a obsahu 38,3 ccm je určena pro ošetřování stromů, provádění probírek dřevnatých porostů, přípravu palivového dřeva aj. na soukromých...
Benzínová pila Scheppach CSP 53-45 je výkonná univerzální pila třídy farmer, vhodná na příležitostné kácení stromů, prořezávání keřů, přípravu palivového dřeva a další práce...
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Řetězová motorová pila RURIS RM280 s výkonem motoru 1,5 HP a hmotností 3,26 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
Motorová pila ECHO CS-4010ES je opravdovým pomocníkem ve všech oborech. Každý aspekt od nízké hmotnosti (4,2 kg) a velmi dobré ovladatelnosti až po výkonný 41,6 cm3...
Řetězová motorová pila RURIS RM540 s výkonem motoru 3,6 HP je kvalitní, vhodná pro těžkou práci, přesvědčí výkonem a komfortem při použití při řezání velkého množství nebo...
Řetězová motorová pila RURIS RM300 s výkonem motoru 1,5 HP a hmotností 3,4 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
ECHO DCS-3500T je motorová pila nové generace z řady X-Series s horní rukojetí, určená pro profesionální arboristy, kteří požadují vysoký výkon a spolehlivost. Jako jedna z...
Motorová pila AMX 45.16 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Silná, spolehlivá a dobře ovladatelná řetězová pila je základem každé zahrady i dílny, kde se pracuje se dřevem. Benzínová řetězová pila RPCS 5550 je navržena tak, aby zvládla...
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Pila vytvořená speciálně pro všestranné a snadné použití. Díky lehké konstrukci, technologiím EASY START, odsávání nečistot G-FORCE a profesionálnímu motoru japonské výroby o...
Tato motorová pila je určena především pro kutily a farmáře, stejně tak i chalupáře, kteří očekávají od pily vyšší výkon při zachované nízké váze. Díky své váze je pila vhodná...
Funkce automatického sytiče řídí množství paliva v závislosti na teplotě motoru, čímž poskytuje optimální výkon bez použití páčky sytiče. Výkonný motor o obsahu 34,4 ccm je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
